Fenomem Joe Goldberga czyli podobno ostatni sezon „YOU”Historia, którą można ciąnąć w nieskończoność (WPIS AKTUALIZOWANY)

Fenomem Joe Goldberga czyli podobno ostatni sezon „YOU”Historia, którą można ciąnąć w nieskończoność (WPIS AKTUALIZOWANY)

Joe Goldberg to pan ZŁY, BAD BOY z klasą pokonujący prawo Stanów Zjednoczonych. Zamykający swoje ofiary w szklanych kopułach i znęcający się nad nimi. Romantyczny BREAKING BAD. Jak wiecie dziecko Joego trafiło pod opiekę dwóch przyjaciół homoseksualnej. Tym razem nasz bohater sprowadza syna dzięki Kate. Wraz z Kate tworzą cudowną rodzinkę. Oboje są psycho. Czyli trafił swo,j na swego.

Co się wydarzy? Joe staje się sławny i powinien uważać w tej rozkoszy i szczęście bo zapewne ktoś wkrótce może odkryć jego przeszłość. W końcu Joe tworzy idealny, dojrzały związek taki o jakim marzył. Szczęście ma swoją cenę ale przy Kate Joe może być sobą. Złym Joem- czyścicielem idealnie odgrywającym swój spektakl. W 1 sezonie oglądamy Joego, Bibliotekarza zakochanego w książkach. W każdym sezonie nasz bohater przechodzi transformację. Staje się tzw. KIMŚ. Spełnionym marzeniem, bohaterem z amerykańskiego snu. W dodatku odzyskuje swojego syna. Co może pójść nie tak?

JOE IDEALNY KANDYDAT- TYM RAZEM WRACA DO SWOJEJ BIBLIOTEKI I STAJE SIĘ JEJ WŁAŚCICIELEM DZIĘKI KATE

Joe wraca na swoje śmiecie. Do słynnej Biblioteki z 1 sezonu. Tam znajduje się jego słynna szklana kopuła. To jego AZYL. Świątynia zbrodni. I znowu poznaje dziewczynę podobną do jego pierwszej albo drugiej ofiary Guinevere Beck. Teraz znowu powraca do tego miejsca jako ktoś i spotyka zaczytaną i zafascynowaną tym miejscem Bronte. mamy dorastającego syna, który ma problem z agresją. Joe, który chce by jego sun był dobry. Dziecko, które stosuje agresję jest natychmiast w szkole „zawieszone” co przydałoby się w polskich szkołach. Zazwyczaj to ofiara musi zmienić szkołę.

ŚWIAT BOGATYCH

jest nudny i przewidywalny. Robi wszystko by chronić tych, których kocha. Jeśli trzeba zabija. Tymczasem Bronte znajduje tajemnicze miejsce Joego, w któreh uruchomiony jest ALERT. W środku są książki. Kim jest ta bezdomna dziewczyna? Wypuszcza ją rozważając kto poza żoną zna prawdziwą twarz Joego, który rozwiązuje problemy mordując tych, którzy stoją mu na drodze.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *