Anna Czyrska czyli Xiężna (Pseudonim wymyślony przez znanego poetę)- zapraszam was do mojego świata annlove

Hey dziewczyny i mężczyźni , kobiety i chłopcy. Hey, hey, Ahoj (Mieszkam niedaleko czeskiej granicy) . Miałam w dzieciństwie problemy z matematyką i bardzo chciałam pisać wiersze. Jednym z moich błędów było to, że postanowiłam sobie iż będę poetką.

Zawsze byłam trochę odrealniona. Zawsze byłam romantyczką. Mieszkałam we Wrocławiu, w Belgii, Opolu a nawet Krępnej. Obecnie spotkałam wyjątkowego mężczyznę i mieszkam z nim w Baborowie.

Kim jestem? Pracowałam w Domu Pomocy Społecznej, w pralni, w Agencji Ubezpieczeń. Pracowałam w wielu różnych miejscach. Sprzedawałam akcje na giełdzie, rekrutowałam IT. Po drodze wydałam trzy książki , drukowano moje teksty. w poważnych gazetach literackich, artzinach. Jeździłam na Warsztaty. Po drodze zwiedzałam świat: Irlandia, Hiszpania, Włochy, Węgry, Czechy, Austria, Niemcy itd. Mam nadzieję, że zobaczę trochę więcej świata.

Studiowałam biblioterapię (Terapię książka), psychologię na słynnym SWPSIe by trafić do Opola na Wydział Teologiczny gdzie ukończyłam nauki o rodzinie. Kierunek po którym trudno znaleźć pracę jeśli nie ukończyło się dodatkowo innych studiów. Takie życie.

Byłam też w Belgii na Erasmusie w roku katastrofy smoleńskiej. Dowiedziałam się o tym z smsa. Tak to był 2010 rok. Mieszkałam w małym miasteczku Leuven, które leży we Flandrii. Wróciłam i napisałam powieść „Level Empire”, której polskie wydawnictwa nie chciały wydać.

Moją twórczość doceniła Wanda Chotomska , Stanisław Srokowski i wielu innych poetów i pisarzy. Wydałam poradnik dla singli, obecnie pracuję nad drugą częścią a także nad powieścią o Wrocławiu.

Walczę też o prawa ojców i z alienacją rodzicielską.

Popieram druk 63 Senat (d63.pl)

Zapraszam też do wywiadu ze mną dla opolskiej Gazety Studenckiej pt. „Bez poezji też da się żyć”.

Bez poezji też da się żyć | Gazeta Studencka (uni.opole.pl)

Moim hobby jest wspieranie ludzi w relacjach, związkach a także singli.

Zapraszam do kontaktu: anna@czyrska.pl

Reklamy