ANNA CZYRSKA- WITAM WAS NA MOIM PORTALU ANNLOVE!

Nazywam się Anna Czyrska. Postanowiłam kiedyś realizować swoje marzenia i pragnienia. Mimo, że nie zawsze było to proste. Uczą nas tego, że życie nie jest proste! Tak to bywa. W każdej relacji nawet jako single ( Nie przepadam za tym słowem niestety trudno mu znaleźć zastępnik) mierzymy się z problemami natury ludzkiej , egzystencji i naszego tu i teraz.

Z wykształcenia jestem socjologiem rodziny (asystentem rodziny) i nic co ludzkie nie jest mi obce. Jestem pisarką więc zgłębiam się w duszy ludzkiej. . Nie przepadam za tym,że psychologia jest dziś mocno nadużywana tak jak jej rola. Mamy pełno magazynów, które oferują jak żyć- Nikt wam tego nie powie. W przyszłości zamierzam wprowadzić konsultacje dla par, małżeństw oraz singli trzymając się kilku zasad:

1.PO PIERWSZE ETYKA- NIE STAJĘ PO ŻADNEJ STRONIE.

2. NIE OCENIAM I NIE KRYTYKUJE WASZYCH WIZJI RELACJI ANI WAS

3. CHCĘ DAĆ WAM WĘDKĘ A NIE RYBKĘ

4. NAUCZYĆ WAS ŻYĆ TU I TERAZ

5. MOŻE NIE DOSTRZEGACIE MIŁOŚCI A ONA JEST OBOK WAS, MOŻE BRAKUJE WAM ODWAGI

6. JEŚLI JESTEŚCIE PARĄ TO ZAPEWNE BĘDĘ CHCIAŁA DOSTRZEC WASZĄ KOMUNIKACJĘ. JEŚLI TRZEBA WSPÓLNIE NAD TYM POPRACOWAĆ.

Popijam zielony napój: cytryna, zielony ogórek i cukier

7. JEŚLI JESTEŚ SINGLEM/SINGIELKĄ POMOGĘ CI STWORZYĆ TWÓJ PROFIL RANDKOWY. POMOGĘ CI ZAŁOŻYĆ KONTO I MAM NADZIEJĘ,ŻE ANNLOVE BĘDZIE Z CZASEM PORTALEM TAKŻE RANDKOWYM.

Zapraszam serdecznie na mój portal gdzie najważniejsza jest etyka, dyskrecja (Wszystkie rozmowy na SKYPE są zabezpieczone) . Za jakiś czas podam CENNIK KONSULTACJI W RELACJACH.

Jeszcze kilka słów o mnie:

Jestem uśmiechniętą pisarką, asystentem rodziny. Kocham podróże co nie jest niczym oryginalnym. Mieszkałam w Belgii jako studentka Erasmusa. Interesuje mnie kultura Indii. Podczas studiów byłam aktywnym uczestnikiem koła naukowego (Uczęszczałam do aresztu dla kobiet w Opolu w ramach wolontariatu). Kocham książki, inne kultury a także gotowanie. Nie boję się wystąpień publicznych choć bywam nieśmiała. Lubię też pisać o gastronomii i biznesmenach nie tylko z Opola. Nie jestem chodzącym ideałem (Jeszcze nie mam prawa jazdy poza tym mam kilka innych wad) . Poza tym posyłam wam moją energię i zapraszam! Niedawno zmieniłam moje życie.

Reklamy