Zapraszam was do mojego świata „szczerze o relacjach”

Hey dziewczyny i mężczyźni , kobiety i chłopcy. Hey, hey, Ahoj (Mieszkam niedaleko czeskiej granicy) . Miałam w dzieciństwie problemy z matematyką i bardzo chciałam pisać wiersze. Jednym z moich błędów było to, że postanowiłam sobie iż będę poetką. Z wykształcenia jestem asystentem rodziny i koordynatorem ds. pieczy zastępczej.

Zawsze byłam trochę odrealniona. Zawsze byłam romantyczką. Mieszkałam we Wrocławiu, w Belgii, Opolu a nawet Krępnej. Obecnie spotkałam wyjątkowego mężczyznę i mieszkam z nim w Baborowie.

Kim jestem? Pracowałam w Domu Pomocy Społecznej, w pralni, w Agencji Ubezpieczeń. Pracowałam w wielu różnych miejscach. Sprzedawałam akcje na giełdzie, rekrutowałam IT. Po drodze wydałam trzy książki , drukowano moje teksty w poważnych gazetach literackich, artzinach. Jeździłam na Warsztaty. Po drodze zwiedzałam świat: Irlandia, Hiszpania, Włochy, Węgry, Czechy, Austria, Niemcy itd. Mam nadzieję, że zobaczę trochę więcej świata. Wspomagam też działania Fundacji Synergia.

Studiowałam biblioterapię (Terapię książka), psychologię na słynnej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej by trafić do Opola na Wydział Teologiczny gdzie ukończyłam nauki o rodzinie. Kierunek po którym trudno znaleźć pracę jeśli nie ukończyło się dodatkowo innych studiów. Takie życie.

Byłam też w Belgii na Erasmusie w roku katastrofy smoleńskiej. Tak to był 2010 rok. Mieszkałam w małym miasteczku Leuven, które leży we Flandrii. Wróciłam i napisałam powieść „Level Empire”, której polskie wydawnictwa nie chciały wydać.

Moją twórczość doceniła Wanda Chotomska , Stanisław Srokowski i wielu innych poetów i pisarzy. Wydałam poradnik dla singli, obecnie pracuję nad drugą częścią a także nad powieścią o Wrocławiu.

Walczę też o prawa ojców i z alienacją rodzicielską.

Popieram druk 63 Senat (d63.pl) #szczytyalienacjirodzicielskiej

Zapraszam też do wywiadu ze mną dla opolskiej Gazety Studenckiej pt. „Bez poezji też da się żyć”.

Bez poezji też da się żyć | Gazeta Studencka (uni.opole.pl)

Moim hobby jest wspieranie ludzi w relacjach, związkach a także singli.

Mój artykuł w Ohme:

Dlaczego ludzie boją się wchodzić w trwałe relacje? 10 przykładów pewnych zachowań – Oh!me – Magazyn dla kobiet (ohme.pl)

Zapraszam do kontaktu: anna@czyrska.pl

Share
%d bloggers like this: