Zanim dokonasz decyzji o aborcji zapytaj ojca czy nie chciałby twojego dziecka

Zanim dokonasz decyzji o aborcji zapytaj ojca czy nie chciałby twojego dziecka

Zaraz dostanę multum haseł, że przecież ojcowie to zło. Macica należy do mnie. Skoro tak to zanim podejmiecie decyzję o aborcji zapytajcie ojca czy nie chciałby tatusiować. Pięknie zostało to pokazane w serialu „Zakochani po uszy” kiedy matka dziecka po prostu oddaje dziecko po porodzie ojcu. Jak widać można. Prawda.

Zaraz większość kobiet będzie oburzonych. Jak to? No właśnie tak. Nie chcesz opiekować się dzieckiem to oddaj je ojcu. Fakt dziecko to nie własność. Tylko, że w tym kraju własność

Uprawnienia właściciela

Właściciel ma prawo do posiadania rzeczy, korzystania z rzeczy, używania rzeczy, pobierania z niej pożytków (naturalnych – płody, oraz cywilnych – np. czynsz najmu, dzierżawy), pobierania z rzeczy innych dochodów, zużycia i przetworzenia rzeczy, a nawet jej zniszczenia.

Rozporządzanie rzeczą

Przez rozporządzanie rzeczą należy rozumieć uprawnienia do wyzbycia się własności (np. przeniesienie, zrzeczenie, czy rozrządzenie na wypadek śmierci) i do obciążenia rzeczy poprzez ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego, np. zastaw, hipoteka lub poprzez dokonanie czynności – zobowiązań dotyczących rzeczy o skutkach obligacyjnych tj. oddanie w dzierżawę, najem.

Przeniesienie własności

Do przeniesienia własności rzeczy oznaczonej co do tożsamości wystarczy umowa zobowiązująca do przeniesienia własności rzeczy (np. umowa sprzedaży, zamiany lub darowizny). Do przeniesienia własności rzeczy oznaczonej tylko co do gatunku lub rzeczy przyszłej niezbędne jest oprócz umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy także przeniesienie posiadania rzeczy.

Ochrona własności

Środki ochrony własności to roszczenie windykacyjne (właściciel może żądać wydania rzeczy), roszczenie negatoryjne (roszczenie o przywrócenie stanu zgodnego z prawem i o zaniechanie naruszeń), roszczenia uzupełniające (np. roszczenie o wynagrodzenie za korzystanie z rzeczy, zwrot pożytków, naprawienie szkody z tytułu pogorszenia lub utraty rzeczy)

To nie prawda, że każda matka nadaje się na matkę. Jednak to nie znaczy, że powinna od razu zabijać dziecko. Mówimy tu o przypadku kiedy dziecko jest zdrowe a matka nie chce być matką. Warto zatem by zapytać o zdanie tych złych tatusiów, którzy nie potrafią opiekować się dziećmi. Istnieją sytuacje gdzie rzeczywiście aborcja jest jedynym wyjściem ale często aborcja to fanaberia. Nie mam nic do aborcji ale nie mam szacunku do kobiet, które chwalą się,że dokonały czterech aborcji ale mają np. dwojkę dzieci. Mam wiele do hasła typu: Aborcja jest ok. Serio? To nie jest zabieg kosmetyczny mimo wszystko.

Istnieje wiele opcji np. oddanie dziecka do adopcji, przekazanie go ojcu. Naprawdę. Moim zdaniem kiedy tak latwo mowi się o aborcji to coś jest nie tak z tymi kobietami. Jak już pisałam wcześniej sa sytuacja kiedy aborcja powinna być wyborem. Jednak najczęściej słyszymy, że aborcja jest ok. Czyli jak sypiam zwieloma facetami i w końcu ojcem zostanie nie ten co chcę to co dokonuję aborcji.

Wydaje się mi, że ten świat kompletnie się stoczył. Życie ludzkie nie ma wartości.

Traktowanie dzieci jako własność tak jak macica też jest chore. Dziecko staje się członkiem planety. Istotą wolną, ktora niekoniecznie chciała się urodzić. Aborcja sama w sobie jest aktem zła. Miłość i kochanie dziś raczej uwiera ludzi. Wszyscy wierzą w swoje ego i w swoje rację. Doprowadza do wielu konfliktów społecznych, ktłore niczemu nie służą.

Kobiety, które krzyczą, że są wolne zawsze są od kogoś zależne. Te rzekome cudowne kobiety są zależne od swojego chorgo systemu, które same stworzyły. Czekam na moment aż ktoś przetnie ten chory system. Bez litości.

Kiedy zaczniemy siebie traktować po ludzku a nie wywyższać. A nie uważać,że mamy rację. A nie uważać, że aborcja jest ok. Jest ostatecznością. Naprawdę.

Jak mamy siebie szanować skoro nie wqidzimy pewnych rzeczy. Kobiety -mnie przerażają bo są po prostu okrutne i agresywne.

Wciąż głoszą hasła nienawiści do płci. Dlaczego? Czy rzeczywiście każdemu się należy. Ten świat jest bardzo niesprawiedliwy. Te głoszące niezaleznosć kobiety i, że aborcja jest ok o kobiety-hipokrytki. Niech się w końcu obudzą.Chcą być traktowane jak księżniczki ale daleko im do księżniczek. To są kobiety, które chcą byc mężczyznami. Po prostu. Dokonujcie sobie rozwodów i aborcji ale publiczne chwalenie się tym to jest zaburzenie. Jakbym przeczytała,że moja matka chwali się,że usunęła 4 płody a mnie urodziła to straciłaym szacunek do takiej matki. A poza tym kobiety stały się mężczyznami i to jest przykre. To żaden powód do dumy,że genetycznie przypominacie facetów. To raczej przykre bo kobiecość już nie jest wartością w tym chorym świecie gdzie kobiety chwalą się aborcjami i rozwodami a świat im przyklaskuje. To chore. TO JEST PATOLOGIA. Krzyczycie : „JA NIGDY NIE POPEŁNIAM BŁĘDÓW” „KAŻDA MOJA DECYZJA JEST SŁUSZNA”

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: