Za co lubię serial „Zawsze Warto”

Za co lubię serial „Zawsze Warto”

Przypadkiem zaczęłam ogladać pierwszy sezon serialu „Zawsze Warto”. Jest to rzeczywiście bardzo ciekawy serial choć bywa też schematyczny. Główną rolę gra Weronika Rosati. Wciela się w postać Marty Wardeckiej.Kobiety skonflitowanej ze swoim bogatym ojcem. Jej zawód to pani prawnik.

Dla kontrastu mamy Adę. W tej roli Julia Wieniawa-Narkiewicz, która gra samotną matkę walczącą o dziecko gdyż została porzucona przez faceta z długami. Walczy o prawo do dziecka chroniąc jednocześnie swojego patologicznego brata.

Katarzyna Zielińska wciela się za to w rolę Matki Polki z ambicjami. Żyjąca obok dziwnego męża, który zdaje się być tym negatywnym jednak serial nadaje mu ludzkiej twarzy. Z początku to on pracuje. Z czasem role sie zmieniają.

Serial pokazuje kontrasty w relacjach. Pewne role społeczne. Niekiedy jest za bardzo feministyczny ale wspaniale pokazuje jak życie potrafi dać w kość niezależnie od sytuacji finansowej. Pokazuje też, że każdy marzy o miłości. Nasze bohaterki są atrakcyjne i każda inna. Ich stroje są schematyczne choć mają pokazywać dzielacev ich różnice , które nie przeszkadzają w przyjaźni.

Drugi sezon bedzie równie dobry jak pierwszy. Nic nie jest w tym serialu oczywiste i sama chętnie napiszę podobny scenariuisz. Polecam bardzo mocno ten serial. Jakkolwiek na każdym etapie naszego życia walczymy. To mówi ten serial. Jednak jak sam tytuł mówi zawsze warto.

Idealny serial na dzień kobiet. Serdecznie polecam!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: