Nie wstyd wam,że nie macie uczuć?- Wpis na dzień Kobiet cz.3

Nie wstyd wam,że nie macie uczuć?- Wpis na dzień Kobiet cz.3

Uczucia są piękne ale w tym świecie coraz rzadziej doceniane. Ten świat pokazuje, że jeśli nie masz uczuć to łatwiej ci w życiu. Nie zmienia to faktu,że izolacja od uczuć jest także albo raczej bywa mechanizmem obronnym.

Zbliża się Dzień Kobiet, który często jest świętem przeciwko męskości. Zamiast być świętem radosnym pełnym miłości jest świętem pełnym pretensji kto bije mniej a kto bardziej. Będzie to święto wyzwalające prawo do przemocy i do gnębienia płci męskiej . Jest to bardzo wielka szkoda.

Czego życzę kobietom? No przede wszystkim tego aby nie bały się miłości i uczuć. Przede wszystkim aby nie stały się mężczyznami w spódnicy tylko były kobietami. By poczuły empatię względem męskości. Życze kobietom aby były zdolne do miłości i kochania. Dostrzegą wtedy w mężczyznach istoty ludzkie.

Życzę wam kobiety radości, naturalności. Życzę wam abyście myślały o szczęściu a nie o wojnie płci. Życzę wam abyście nie wyzywały facetów od idiotów nawet jeśli miałyśmy cię z kilkoma złe doświadczenia. Nie oceniajcie ich. Nie okłamujcie i szanujcie ojców waszych dzieci. Nie piszcie, że jesteście ofiarami przemocy nawet jeśi nie jesteście. Nie używajcie języka nienawiści do mężczyzn. Może czasem problem jest w was? Życzę wam bardzo dużo pokory. Życzę wam abyście dążyły do szczęścia jako szczścia a nie szczęścia poprzez zwycięstwo nad mężczyznami. Pozwólcie mężczyznom być szczęśliwymi dzięki wam. Kochajcie bo to naprawdę piękne jest być kochanym. Dawać miłość.

Życzę wam także abyście nie wchodziły w relację dla władzy. Jesli macie problem z poczuciem władzy w związku to może lepiej pójść do psychologa. Osobiście denerwują mnie obrazki kobiet atakujących mężczyzn czymkolwiek. Zazwyczaj sprzętem kuchennym. Kobiety wobec tego mogą stosować przemoc? Przestańcie! Bądźcie po prostu kobietami. Bądźcie szczęśliwe nie dlatego, że walczycie o prawa. Bądźcie szczęśliwe bo kochacie i jesteście kochane!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: