Bądź zawsze atrakcyjna czyli jak kobiety stroją się niby dla siebie a tak naprawdę chcą się podobać każdemu

Bądź zawsze atrakcyjna czyli jak kobiety stroją się niby dla siebie a tak naprawdę chcą się podobać każdemu

Czym jest atrakcyjność i piękno? W epoce Instagrama czy Facebooka jest to pojęcie względne. Kobiety kochają kosmetyki najlepiej drogie, kochają o siebie dbać. Szkoda,że wiele z nich nie potrafi tak pielęgnować miłości do mężczyzny jak miłości do kosmetyków. Od czasu do czasu wzbudzenie w kimś zazdrości jest miłe.

Związek z założenia to zaufanie. Rozmawiasz z tą osobą o wszystkim z czym masz problemy. Wiele par niestety z tego nie korzysta. Kochanie jednego faceta nie jest w modzie. W tym tygodniu dowiedziałam się o rozstaniach u znajomych i w życiu bym na to nie wpadła. Zawsze jesteśmy zaskoczeni kiedy tak się dzieje.

Czujesz wsparcie bo świat nie jest idealny. Co mam na myśli pisząc o tym dbaniu o siebie. Kobiety chcą na siłę udowadniać swojemu facecie, że dosłownie wygrał milion w Totka,że z nią jest. Przecież mogła wybrać kogoś innego (Doznał wobec tego wielkiej łaski. W koncu jest tylko facetem). Kulturowy obraz braku szacunku dla płci pokazuje, że faceci są nudni a jak są nudni to są niedobrzy. Kobieta przecież potrzebuje wiecznej adoracji i komplementów. No cóż. Związek to całkiem normalna sprawa. Serio. Wstajesz u bku jednego mężczyzny i ty też jesteś szczęściarą bo masz poczucie,że on cię kocha. Ludzie nie pielęgnują danej im miłości a kobiety szukają adoracji. Poszukiwanie adoracji świadxzy o ich niskim poczuciu wartości. Jeśli rzeczywiście są szczęliwe to po co im to? Adoracja ukochanego jest naprawdę wystarczająca. My też powinnyśmy adorować nsaszego faceta.

Żeby nie było- Sama lubię dodawać swoje foty ale miłość to zaufanie. Ciężko wielu ludziom zrozumieć, że związek zaczyna się od rozmowy. ONa też powinna być istotą w zdrowej relacji.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: