Bądź kobietą niezależną a najlepiej rozwódką- Współczesne bizneswoman

Bądź kobietą niezależną a najlepiej rozwódką- Współczesne bizneswoman

https://patronite.pl/annlove

Biznes to piękne słowo, Znam rzeczywistośc i realia tego świata. Niestety. Niedawno pisałam już o tym,że kobiety chwalą się faktem rozwodu i posiadania dzieci. Po czym zakładają biznesy. Z czego żyją? z alimentów. Ze wspomog dla matek pracujących.

Rozwód to również inwestycja w Twoj PR. Najlepiej wykorzystaj biznesmena i zrób wszystko by stracił jak najwięcej. Miłosierdzie nie istnieje dla nikogo. Ten świat cię nie kocha dlatego posiadanie miłości to dar. Często o tym zapominamy.

Tymczasem moja rzeczywistość vel rzeczywistośc kobiet niezależnych w Polsce. Jako singielka w tym kraju nie znaczę nic podobnie jak mali przedsiębiorcy. Dla świata jestem singielka poki nie zostan e żoną a w przyszłości zamierzam choć wiem jak rzeczywistość wygład.

Jeśli chodzi o pracę i karierę tych kobiet to ja się pytam jak one to zrobiły? I co dla kogo jest karierą. Jak wygladało moje życie? Zawsze pspychano mnie na drugi plan bo ten system spycha ludzi, którzy mówią więcej niż inni. System jest chory dla każdego.

Niezależność to obsesja kobiet w XXI Wieku. Ja wielokrotnie zawodowo czuję i czułam się poszkodowana. Zastanawiam się jakimi kosztami te kobiety osiągnęły sukces i czy owy sukces nie istnieje w ich głowach. Nie jest złudzeniem. Zasada życia współczesnej kobiety: Zostań matką, rozwiedź się a na pewno kogoś znajdziesz.Jak masz pieniądze to facet ci niepotrzebny. Co chcę powiedzieć? Uczucia się nie liczą. W tym świecie nie mają znaczenia bo liczą się pieniądze. Skąd ta niezależność? Skoro ja przy mojej wiedzy i zdolnościach nie potrafię zarobić 2000 złotych? Co ze mną nie tak?

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: