Nowy cykl: Anegdoty o szukaniu pracy plus program „The Apperentice: One Championship edition”

Nowy cykl: Anegdoty o szukaniu pracy plus program „The Apperentice: One Championship edition”

Serial na Netfliksie nauczył mnie bardzo wiele. Jednak o tym wktrótce więcej. Teraz czas na anegdoty o szukaniu pracy. Poszłam zatrudnić się jako specjalista ds. rekrutacji. Pan mi powiedział , że muszę znać ukraiński i basta. Nie muszę mówić, że pracy nie dostałam.

Tymczasem w moim życiu nie miałam szansy przejść dobrego castingu na pracownika. Program „The Appertience” powinni obejrzeć rekruterzy, inni biznesmeni. Niestety, to bardzo przykre. Większość ludzi odrzuca Cię bo nie podoba im się twoje cv, twój wygląd itd. Program nauczył mnie bardzo wiele. Pokazał jak pracują „grube ryby”. Jakie mają oczekiwania. Pokazał też jak wygląda praca w teamie.

Wygrała kobieta z Wenezueli Jessica Ramella. Chatri lubi otaczać się kobietami. Mniejsza z tym. Chodzi oto , że oczekują wojowników. Tymczasem rekrutacja w Polsce to patologia. Traktujemy się w większości bardzo nieludzko. Tak. Nikt mnie porządnie jeszcze nie rekrutował a jedynie posyłał „suche obietnice” zawodowe!.

Chciałbym dostać szansę. Wielu z nas nigdy jej nie otrzyma. Gratuluję każdemu osiąga sukces. Jestem dumna, że mamy Miss Świata niezależnie czy to nagroda polityczna. Wydałam powieść w USA- Mnie nikt nie dał ej szansy!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: