ZIELEŃ MAŁGORZATY OLIWII SOBCZAK W RYTMIE WODY I PUNKA

Czekam na dalszy ciąg tych historii. Mimo, że widziałam tylko filmy „Czerwień” i „Czerń” oraz przeczytałam „Błękit” a teraz „Zieleń” to jakoś cenię jej książki. W „Zieleni” spotykamy młodzież, która niczym w serialu CSI znajduje części ciała. Sprawę bada nikt inny jak Leopold Bilski, który właśnie tu zostaje ojcem. Dlatego filmy i książki należy oddzielić […]

W końcu przeczytałam powieść Asi Lech pt. „Drapieżcy Chmur”- Chciałbyś/Chciałabyś zaprzyjaźnić się z Leo a może wszyscy jesteśmy jego odbiciem.

https://www.joannalech.pl/ W końcu przeczytałam tę powieść.Nie było lekko bo w międzyczasie człowiek robi multum innych rzeczy. Zacznijmy więc od początku. Głownym bohaterem jest Leo, chłopak wychowany na wsi. Mamy tutaj piękny język, nieco przesłodzony wręcz. Jest to też język poprawny. Mamy tu sporo opisów przyrody i świata. Historia toczy się krótkimi rozdziałami. Leo na początku […]