Na mój profil spada hejt bo mam swoje zdanie. Tak, mam. Mam prawo je mieć. Jakie są moje poglądy? Przemoc dotyczy kobiet i mężczyzn. Obecny system po prostu źle rozumie feminizm jako niszczenie gatunku. Ludzie nie potrafią wchodzić w relacje bo szukają tylko aktów przemocy i to jest smutne. To jest moje przesłanie. Nigdy nie byłam wrogiem kobiet ale nie rozumiem społeczeństwa, które toleruje zło wyrządzone przez kobiety. Przez tych mężczyzn, którzy porzucają kobiety z dzieckiem cierpią Ci prawdziwi ojcowie. Tylko takie mam przesłanie. Kiedy prowadzę dyskusję staram się by odpowiedź nie raniła osoby komentującej. Czasem jest to trudne kiedy masz tylko hejt.

Wszelka próba dialogu na Facebooku jest niemożliwa. Nie wiem kto jest po drugiej stronie i jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nikomu źle nie życzę ale inni Tobie źle życzą. Niestety. Szanujmy się i kochajmy. Każdy z nas ma swoje problemy i trzeba się w nich wspierać. Nie bądźmy sobie wrogami.

Reklamy

This article was written by Anna Czyrska

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.

Dodaj komentarz