Cykl przedwalentynkowy: Co musi się stać by w ogóle doszło do randki?

Cykl przedwalentynkowy: Co musi się stać by w ogóle doszło do randki?

Randka w czasach koroawirusa jest możliwa. Mowa o tej pierwszej randce z nieznajomym czy nieznajomą. Oczywiście kiedy ludzie uświadomią sobie kilka spraw: Znaki, które sprawią, że powinniście się spotkać

  • Kiedy będziecie czuć dziwny dreszcz przez „massengera” czy inny portal randkowy
  • Kiedy będziecie chcieli ze sobą rozmawiać jak z nikim innym
  • Kiedy okaże się,że lubicie jeść te same potrawy
  • Kiedy relaksujecie się przy podobnej muzyce

W dzisiejszych czasach wizyta w lokalu lub w Parku jest fenomenem. Gdzie powinniśmy spotkać się po raz pierwszy? Potrzeba odwagi, ktorej ludziom brakuje. Jeśli chodzi o lokale zawsze jest problem platności. Najlepiej kiedy każdy płaci sam za siebie i nie idziecie do drogiej restauracji a kawiarni i pijecie kawę. .Badania dowodzą, że 1/3 kobiet chodzi na randki by zjeść. Mężczyźni jednak odkryli już ten postęp i nie dają się tak łatwo nabrać na zachowania kobiet. Dlatego kobiety są agresywne.

Współeczesny świat bardzo demonizuje relacje. Poświęcę temu tematowi osobny wpis. Jednak po pierwszej randce wcale nie musi być tego czegoś. Pierwsza randka może być nieudana bo jest pierwsza. Ludzie nie wiedzą jak zachować. W amerykańskich serialach uczą nas, że od razu trzeba spróbować seksu.

Żyjemy w epoce kultu singli. Ludzie nie potrafią wchodzić w relacje. Kiedy spotykasz odpowiednią osobę Twój organizm uruchamia wszelkie możliwości aby ją zdobyć. Wiesz wówczas jak działać. Często jednak słyszymy o osobach nieśmiałych, którzy czują lęk przed wyznaniem miłości. Ludzie boją się odrzucenie co sprawia, że czują blokada. Ta blokada jest znakiem, że nasza miłość może jest niepewna. W prawdziwej relacji jesteśmy sobą. Nie da się ukryć zbyt wiele. Poza tym TY musisz czuć,że to ta osoba, że przy niej możesz robić głupie rzeczy.

Nawet jeśli wasza pierwsza randka była bez szału to nie krępujcie się spotkać ponownie. Pierwsza randka to zawsze odgrywanie ról, teatr. Blokada może spaść po drugiej randce. Nie bójcie się rozmów. Rozmawiajcie o wszystkim. Otwórzcie się na miłość.

Wielu mężczyzn sugeruje też, że kobiety boją oddzywać się pierwsze. No właśnie? Tylko dlaczego? Jest rownouprawnienie. Mamy prawo do podejmowania inicjatywy.

Zbliżają się Walentynki. Nie bójcie się kochać. Dawanie komuś miłości to cudowny dar. Posiadanie obok kogoś kto cię zrozumie to szczęście!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: