Sprowadzanie relacji do przemocy- Tak widzą związki media

Sprowadzanie relacji do przemocy- Tak widzą związki media

Kiedy myślę o związkach- bliskiej relacji widzę przed sobą przemoc. Tak właśnie sugerują mi media. Związki to przemoc. Pzemoc w wykonaniu mężczyzny bo mężczyzna to zło. Warto podzielić ten świat na dwa światy:

  • Patologiczny
  • Zwykły

Oba te światy łącza się. Jednak w Polsce nagminnie piszę się o przemocy jakby nie było normalności. Czytając komentarze odnosimy wrażenie, że każdy kto jest w związku to jest ofiarą. Serio! To jest demonizacja rzeczywistości, codzienności. Agresja wobec płci jest spoko. Kobieta morderczyni na pewno miała powód a facet morderca to gnój. Podobnie jest z postrzeganiem zdrady: Jak kobieta zdradza to znaczy, że facet beznadziejny i nie traktował jej jak księżniczki.

Definicja PRZEMOCY DOMOWEJ:

Przemoc domowa (przemoc w rodzinie) – zjawisko społeczne zachodzące, gdy członek rodziny, mąż, żona lub inna osoba wspólnie zamieszkująca lub gospodarująca próbuje zdominować fizycznie lub psychicznie drugiego partnera, dzieci, rodziców, dziadków, teściów itp., używając przewagi fizycznej, gróźb, szantażu, w celu …

Nie wiem skąd ale ta definicja mnie na swój sposob bawi. Niestety wiele osób nie zna definicji przemocy domowej.

Jak już wspominałam feminizm i przemoc to sprzedajne towary podobnie jak nieudane relacje. Przemoc jest od wieków, od stuleci. Każdy z nas jej doświadczył. Teraz głośno jest o Evan Rachel Wood, ktora nagle wyznała, że była molestowana przez Marylina Mansona. Sporo gwiazd i gwiazdeczek by osiągnąć sukces oskarża. Nie ukrywam, że nie twierdzę, że Marylin Manson to chodzący Anioł ale ocenianie go po wyglądzie jakoś do mnie nie przemawia. Podobna nagonka dotyczy Johnego Deepa , który bardzo źle trafił.

Kobiety mogą wszystko: Mordować i jest ok, wszystko mogą. Robiłam już wpis o tym, że feminizm się dobrze sprzedaje oraz o gynocentryźmie.

Mężczyźni mają żyć pod dyktando kobiet. Wedlug mnie nie na tym polega relacja. Zdrowy związek o takicch się nie mówi: to partnerstwo, seks i przyjaźń. To magia, która łączy dwie osoby. Kto nigdy nie kochał ten nie zrozumie. Współczesne kobiety, te w typie męskim nie są zdolne do miłości. System im na to pozwala i wyniszcza męską płeć. Współczesne kobiety zwłaszcza polskie osiągnęły ogrom agresję, ktorą potrafią przykryć. Są okrutne i cyniczne.

Ciągle walczą ale dla mnie feminizm to rownouprawnienie a obecnie równouprawnienie nie istnieje!Ale dotyczy to mężczyzn. Nie ma granic już żądnych bo walka o prawa kobiet to zapominanie o prawach mężczyzn i dzieci.

Czym jest prawo? Kto ogląda serial ROME ten wie czym jest PRAWO RZYMSKIE. Nie ma innego prawa poza rzymskim. Wkrótce wpis o tym jak Hollywood postrzega kobiety i o paru sfeminizowanych serialach Netfliksa, które pokazują kobiety jako ofiary. Kolejny wpis będzie też o najnowszym serialu „FIREFLANE LANE” . A także po raz kolejny wrócę do serialu „Zakochani po uszy” gdzie mimo wszystko głównymi postaciami są mężczyźni. Mimo pewnych kontrastów serial nadal pokazuje pozytywną wizję relacji..

Czym jest miłość? Na pewno nie przemocą. Jestem wrogiem tego, że słowo przemoc ma tylko kolor czarny albo biały i zazwyczaj ma płeć męską. Nie ma płci.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: