Wpis o przemocy cz.7 – Skupmy się na oskarżeniach o gwałt

Aktualnie czytam książkę pt. POLICJANCI BEZ MUNDURU Katarzyny Pużyńskiej. Będę nieraz cytować fragmenty tej książki, ktorą polecam zwłaszcza feministkom.

Starszy Aspirant Edyta Zawadzka (Trzynaście lat służby)

A sprawy dotyczące gwałtów są dla ciebie trudne?

Większość gwałtów, które mi się trafiła była raczej naciągana. Pamiętam taką niepełnosprawną dziewczynę, która zakochała się w jednym facecie. Ale face tmiał kolegę i warunkiem, który postawił był trojkąt. No więc ona się zgodziła. Potem ten związek i tak się sypał, a ona była niezadowolona, że coś tam od siebie dała , coś, powiedzmy, poświęciła a nie szło tak fajnie, jak mialo być. Więc przyszła zgłosić gwałt. No i zrobił się gwałt ze szczególnym okrucieństwem , bo we dwóch , na osobie niepełnosprawnej, nieporadnej i tak dalej. No ogromne zarzuty na tych mężczyzn.

Albo inna sprawa, taka pani, ktłóra się zgodziła na numerek za alkohol. Ale później była niezadowolona, więc też do mnie przyszła. Albo pani, która podrywała robotnika, ale mąż się dowiedział, więc trzeba było powiedzieć, że tamten ją zgwałcił.

Kobiety potrafią zgrywać ofiary idealnie nawe przed policją. Nauczyły się to robić. Dobrze, że Policja weryfikuje pewne zachoewania.W dalszych tematach będę również cytować genialne wywiady a propos pracy policji. Jej działania i mechanizmy. Dlaczego statystyki? W dalszej części wywiadu Edyta Zawadzka oyrzymuje pytanie a właściwie uzupełnienie wypowiedzi:

Czyli one wykrzystują, powiedzmy, swoją płeć

Dokładnie. Dla jakichś swoich celów. A to z zemsty, a to dla usprawiedliwienia zdrady. A sprawy rozwodowe to już w góle nagminny problem. Takie załatwienia naszymi rękoma pewnych rozgrywek. Czyli niech nawet nic z tego nie będzie, ale w razie czego ja zgłaszałam, zobaczcie, co on mi tu zrobił.

Często zdarza się też oskarżenie męża , czy też żony o jakieś niecne stosunki wobec dzieci. Czyli rozwodzimy się, nie lubię cię już, no, mamy wspólne dziecko, ale najchętniej bym chciał/chciała żebyś go nie widywał/a. To co by tu zrobić? No najlepiej powiedzieć, że dziecko molestujesz.

Kolejny przykład choroby współczesnego systemu. Edyta Zawadzka pisze jeszcze wiele ciakawych rzeczy dlatego ten wpis będzie mieć kolejne części. I ostatnia odpowiedź na pytanie w tej części.

I co wtedy robisz? Ci mężczyźni nie są przecież winni.

W każdej sprawie masz pięć dni, żeby podjąć jakąś decyzję w tę lub z powrotem. Czyli stwierdzić, że albo zaistniały znamiona przestępstwa, albo nie. Jeżeli nie zaistniały, odmawiasz wszczęcia i sprawa kończy się na czynnościach sprawdzających. Jeżeli jest podejrzenie, że zaistniały to wtedy , sprawę wszczynasz. Jeżeli dochodzisz do wniosku, że przestępswo było to stawiasz zarzuty. Ale musi być mayteriał dowodowy.

W przypadku tych dwóch chłopaków od niepełnosprawnej dziewczny dowody były. Obdukcja lekaraska wykazała, że nastąpiła penetracja i tak dalej. Dodatkowo dziewczyna przedstawiła jakieś tam wiadomosci. Więc faktycznie, była, jakaś tam postawa, musiano postawić zarzuty. Oni trafili do aresztu. Ale sprawa toczyła się dalej. No i w pewnym momencie wyszło szydło z worka: że to, że tamto, że ona się jednak zgodziła. I tak dalej, i tak dalej.

Więc zdarza się umorzenie- nawet sprawy przeciwko. Nawt takiej, gdzie został już orzeczony areszt. Także na każdym etapie można to różnie zakończyć.

Strona 122-123. Karzyna Pużyńska. Policjanci bez munduru.

Drogie kobiety stałyście się potworami. Potworami, które myślą o niszczeniu gatunku męskiego i chcecie po prostu być tymi mężczyznami. To jest bardzo przykre. Książka zawiera więcej smaczków i cytatów. Już niedługo kolejne części wpisu o przemocy. Zastanówcie się zanim kogoś oskarżycie o gwałt. Robienie krzywdy w XXI wieku stało się nagminne. W dalszych wpisach skupię się na agresji u kobiet. Współczesne kobiety, te niezależne w większości książek nie czytają. Za te fragmenty już spokojnie może paść fala hejtu. Rzeczywistość jest jaka jest. Niestety. Prawo jest po stronie kobiet, które udają ofiary aby zdobyć to co chcą. Kobiety nauczyły się jak na wojnie. Sprowokować wojnę w głowie i czerpać z tego korzyści.

Beyonce i inne gwiazdy są dziś przykładem głodszenia feminizmu. Kiedy głosisz feminizm to jesteś nowoczesna no i jesteś na topie. Oskarżenie o gwałt jest jednym z elementów niszczenia mężczyzny. Kobiety są bardzo mściwe i agresywne a taki kraj jak Polska dostarcza im tych narzędzi. Gwałtem chcą uleczyć swoje poczucie winy a także uleczyć swoje kompleksy. Stwierdzić, że jestem taka super, taka extra, że faceci chcą mnie tylko gwałcić. Przykre ale niestety prawdziwe. Gwałt jest w ogóle trudny do oceny. Ciężko zweryfikować czy była zgoda czy nie. Gwałt jest też jedynym elementem przemocy wykorzystywanym w sądzie.

1 opinia o “Wpis o przemocy cz.7 – Skupmy się na oskarżeniach o gwałt

Leave a Reply