Dlaczego feminizm to „dobry biznes”

Niezależnie od poglądów warto głosić poglądy feministyczne inaczej np. ktoś Cię obrazi. Powie, że nie masz mózgu (To jedno z określeń, które padło na na annlove.pl). Ludzie z łatwością obrażają i poniżają innych w internecie. Szacunek – staram się w dyskusjach nie robić wycieczek ad personam. Feministki mają prawo mnie obrażać chociaż tak naprawdę mnie nie znają.

Nie jesteś feministką to na pewno jesteś głupią idiotką, liczy się dla Ciebie facet? Naiwna frajerka. Jednak o tym zrobię wpis kiedy indziej.

Feminizm jest cudownym towarem, który się sprzedaje. Faceci, którzy pokazują, że kochają kobiety, cenią ich zdanie to bogaci faceci.

Kobiety mogą wszystko a ty mężczyzno nic. Kobiety mogą i chcą ciągle słyszeć jakie są cudowne. Przykładem takiego „biznesu” jest Piotr C. W biznesie najlepsza zasada nie popieraj żadnej strony. Jednak prędzej czy później to wyjdzie. Mogę zrobić eksperyment i będę wypisywać feministycze hasła na annlove. sami zobaczycie!

Mężczyzna jest mężczyzną, jak wstanie z łóżka. Ale kobieta, powiedzmy sobie szczerze, potrzebuje z godzinę, zanim będzie jako tako zrobiona na swoją płeć.

PIOTR C

Ohme (Tak tam też napisałam artykuł) I co feministki? mam artykuł w Ohme?

Jeśli chce być bogata i lubiana muszę myśleć feminstycznie bo inaczej jestem głupia i na pewno bije mnie facet. Feministki same się gubią bo nie mają świadomości złych wyborów. Wchodzą w relacje bez miłości. Z facetami „byle jakimi”, którzy często są świetnymi facetami. Uwierzyli im. One zachowywały się okrutnie. Mimo to system je kocha.

Im głupsze femistyczne zdanie tym ma więcej lajków.

Feminizm to dobry biznes. Poszukajmy jedmak etymologii tego słowa:

Ideologia, kierunek polityczny i ruch społeczny związany z równouprawnieniem kobiet.

Podstawą programu feminizmu jest dążenie do emancypacji kobiet i równouprawnienia płci, zarówno pod względem formalnym, jak i faktycznym. Feminizm zajmuje się też problemem kobiecości, konstrukcją płci kulturowej, oraz zwiększeniem udziału kobiet w różnych obszarach życia. *

Feministka – szalona aktywistka

Prawdopodobnie właśnie tak większość osób wyobraża sobie kobiety, które są feministkami. A przynajmniej ci, którzy żywią niechęć do tego ruchu. Ile razy słyszeliście, że feminizm wynika z desperacji kobiet, które prawdopodobnie nie potrafiły znaleźć sobie faceta, bo coś z nimi jest nie tak (zapewne są niezbyt atrakcyjne). Jest to niezwykle krzywdząca opinia, która sprawia, że pojęcie feminizmu ulega pewnego rodzaju marginalizacji i uproszczeniu, co prowadzi do błędnego rozumienia tego ruchu.

Ponadto również mężczyźni mogą być feministami! Mogą oni działać na rzecz równości płci, wspierać Kongres Kobiet, który stara się nie tylko o to, by kobietom było „lepiej”, – ale postuluje też, m.in. o wprowadzenie obowiązkowych urlopów rodzicielskich dla ojców. Wielu znanych mężczyzn mówi o sobie, że są feministami, m.in. prof. Wiktor Osiatyński:

Jestem feministą, ponieważ marzy mi się świat ludzi prawdziwie równych, bez względu na płeć, rasę, wyznanie, orientację seksualną lub jakąkolwiek inną przyczynę.*

Rowność i równouprawnienie to wielkie słowo. Nikt nie jest równy w XXI wieku i nie będzie.

Strona ANNLOVE

Staram się obiektywnie postrzegać rzeczywistość. Nazywa się to „poprawność polityczna”

Stara się poruszać w jednym temacie

Nie mam poglądów jednoznacznych jeśli chodzi o POLITYKĘ. Partia moich marzeń nie istnieje.

Powiedzmy wprost: Ludzie nie umieją dawać odpowiednich argumentów w dyskusjach. Myślą”: „Masz inne zdanie, jesteś głupia” ja to nazywam powierzchownym traktowaniem relacji (Ogólnie) . O tym napiszę wkro,tce już więcej.

Kiedyś zrobię wpis o kulturze internetowych dyskusji.

Traktując feminizm jako „narzędzie biznesowe” inaczej postrzegamy pewne rzeczy. Femizm dobrze się sprzedaje tak jak słowo NIEZALEŻNOŚĆ. Wiele rzeczy w moim życiu się nie udawało. Mam 35 lat. I co przez te 35 lat było? Było trudno gdyż mam duszę nadwrażliwą, plus nadwrażliwość. Czyli nie jestem zimną , pozbawioną uczuć kobietą. Oczywiście nawet dla tych kobiet na pewno jest to problem.

Feministki są pełne sprzeczności bo chcą pracować a żyją z zasiłków, wychowanie dzieci to dla nich prca (W końcu jest za to kasa). Zazwyczaj są grube i zaniedbane bo usprawiedliwiają każde zachowanie.

Połowa Feministek nie rozumie feministek (To nie pomyłka). To one żyją w średniowiczu bo wciąż mają w głowach rycerzy na białym koniu, są brzydkimi księżniczkami.Non stop toczą wojenki. Usprawiedliwiają to, że są grube, brzuydkie. Ja kobieta, istota, której wszytko mi wolno. Bez żadnych wartości. Moją wartością (Feministek) jest narcystyczna wolność.

W XXI wieku nie poświęcaj się dla innych nawet jeśli to Twoje dzieci.

Połowa z tych kobiet nigdy nie chciała zostać matkami. Kolejna sprzecznośc feminizmu . Nie potrafią wejść w zdrową, szczęśliwą relacje dlatego też muszą usprawiedliwić ten fakt.

Feministki nie chcą być szczęśliwe. I jeszcze jeden argument znalazłm. Dość mocny ( W tle leci Brzydula 2, serial, o którym zapewne tu napiszę). NIEZALEŻNOŚĆ jest tylko w waszych głowach. O tym także zrobię wpis.

Mam 35 lat i każdego dnia marzę o niezależności i wolności finansowej

( Nie jestem rozwódką), skończyłam studia, mam ambiccje i marzenia. Niezależnośćć zdecydowanie zasługuje na osobny wpis a nawet cykl.

Już wkrótce będzie o tym wpis. Czy niezależność w ogole istnieje. Na zakończenie zacytuję słowa z piosenki Ani Rusowicz:

Gdy czasem trzeba czasu
By z czasem przestać grać
I udać się do lasu
Dwanaście godzin spaćBo życia nie prześcigniesz
To ono w Tobie trwa
Swobodnie w ciszy płynie
I śmieje Ci się w twarzGdy snujesz wielkie plany
Na życie idealne
I wszyscy Ciebie śledzą
Na Twoim Instagramie
Lecz życia nie oszukasz
Więc daj mu jedną szansę
By mogło Ci pokazać
Jak bardzo jest realne

Reklamy