Już niedługo kolejne święta czyli przedświąteczne przemyślenia- Jaki masz wpływ na ten świat?

Już niedługo kolejne święta czyli przedświąteczne przemyślenia- Jaki masz wpływ na ten świat?

Przed świętami Robdigitalworld czyli cudowny Robert zrobił logo na święta. Jak zwykle zrobił to profesjonalne. W jego przypadku Sztuczna Inteligencja jest narzędziem do robienia rzeczy wyjątkowych. Dziś skupmy się jednak na Wielkiejnocy.

WIELKANOC czyli czas kiedy Chrystus Zmartwychwstał. Jajko

To ważniejsze święto kojarzy się z jajkiem , przede wszystkim. Barankiem. Bogiem. Tak to jest, że niezależnie od wiary i poglądów raz w roku, w każde święta ludzie się gromadzą. To jest chyba najlepszy motyw w tej kwestii.

W życiu przekonamy się, że wielu ludzi jest z nami i wspiera nas a inni będą kłaść kłody i czekać aż się potkniemy. Nie jest to żadno odkrycie.

Kochajmy naszych wrogów 🙂 tak po prostu

Sukces osiagają ludzie, którzy zrozumieli ideę wspólnoty, że tylko wspierając innych można zajść daleko. Każdy z nas jest inny. Porozumienie i relacje to najtrudniejsza rzecz na świecie, czego ja wam życzę w te święta i sobie?

Jajko to symbol życia, płodności, odrodzenia, Jajko stanowi w naszym życiu ważnym. ma zapewnić powodzenie i szczęście. Kiedy to piszę za oknem jest słońce.

  1. ABYŚMY DOCENIALI TO CO MAMY I POTRAFILI NADAL MARZYĆ
  2. NIE BÓJCIE SIĘ MÓWIĆ KOCHAM CIĘ NAWET JEŚLI SPOTKACIE SIĘ z ODMOW a
  3. STARAJCIE BYĆ TAKIMI LUDŹMI, KTÓRZY WIDZĄ ŚWIAT TAKIM JAKIM JEST CHOĆ TAK NAOPRAWDĘ NIE WIADOMO KTO WUIDZI GO MNIEJ LUB BARDZIEJ
  4. SZANUJCIE INNYCH LUDZI, JEŚLi MOZECIE IM COŚ DAĆ NIECH TO BĘDZIE MIŁOŚC

Te święta to zapowiedź wiosny a każdy lubi wiosnę zazwyczaj. U mnie w kwestii kulinarnej zawsze są: Faszerowane jajka, galaretki czy pasztety plus ćwikła. W świeta zawsze jest obfitość. Jest dużo jajek i oczywiście chleb, sery i szynki. Zawsze staramy się by było rodzinnie czyli z kłótnią. Ja zazwyczaj kłócę się z siostrą, gdyż jesteśmy zupełnie różne. Różnice między rodzeństqem nie sprzyjają relacji.

Zawsze czułam się kochana,praktycznie zawsze święta były u mnie i są obchodzone niezależnie od punktu widzenia wiary. Jedzenie zawsze stanowiło ważny punkt u mnie w domu i zazwyczaj było go za dużo. Zawsze było i jest „To na święta” a potem bo się zmarnuje. Mama wcześniej zawsze narzeka , że musi tyle w tewj kuchni siedzieć po czym gotuje najpyszniejsze rzeczy. Każdy się zajada.

Jaki masz wpływ na ten świat przed świętami w 2024?

WOJNY NIE POWSTRZYMASZ, NIE ZATRZYMASZ

Niektóry bieg rzeki nie jest zależny od Ciebie.

Nie od nas zależy to czy ktoś nas lubi czy nie.

Już niedługo zapraszam na wspólny kanał z pewną uroczą dziewczynką.Powoli jednak będę stopniować. Tymczasem pisze książki dalej i nie poddaję się. Wielki Piątek to dzień zadumy. Często przypominam sobie inne wielkanocne czasy kiedy byłam małą dziewczynką. Zawsze czekałam na prezenty i tak mi zostało. Czekanie na prezenty….

🙂

Życzę WAM ZDROWIA I dużo radości i miłości nie tylko w święta. Życzę Wam dużo jedzenia bo pokarm to coś ważnego w naszym życiu.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: