Wszystkie historie miłosne Jakuba Rzeźniczaka czyli kiedy szołbiznes kroi cię na kawałki  cz.1

Wszystkie historie miłosne Jakuba Rzeźniczaka czyli kiedy szołbiznes kroi cię na kawałki cz.1

Jakub Rzeźniaczek jest piłkarzem. Jego wizerunek jest niestety nieco inny niż wizerunek Roberta Lewandowskiego , szczęśliwego męża i ojca. Oczywiście będąc piłkarzem nadal tworzysz WIZERUNEK. W każdym zawodzie liczy się WIZERUNEK ale niekoniecznie szczerość.

Bez wątpienia Jakub niszczy wizerunek ojców walczących o prawa do bycia ojcami. Chociaż niestety ojcowie też stosują strategie obnażania najgorszych cech swoich byłych żon, oczywiście one też robią podobnie. Nikomu a na pewno nie dziecku nie przynosi to korzyści. Problemem nie jest o tyle walka o dziecie ile brak zdolności KOMUNIKACJI z obu stron. Ten temat szerzej poruszę w innych artykułach i wypowiedziach. Skupmy się więc na znanym piłkarzu.

Bycie osobą publiczną nie jest proste zwłaszcza kiedy kobiety traktuje się jak przedmioty. Można powiedzieć, że mimo wszystko wielu mężczyzn poniekąd zazdrości mu odwagi bo niczym Michał Wiśniewski jest ojcem wielu dzieci z tą różnicą ,że Michał kocha swoje dzieci i dba o kontakt z nimi. Jeśli chodzi o urodę Rzeźniaczka to zdecydowanie nie mój type. Jakby mi się podobał zaznaczyłabym to bez wahania. Ma ładne oczy, poza tym wygląda całkiem pospolicie i niewinnie.

Znalazł on sobie bowiem kolejną żonę, zakładam, że każda jego wybranka wierzy, że będzie tą jedną i jedyną. Takie myślenie jest bardzo złudne. Ostatnio Jakub przyznał w DDTVN, że nie ma kontaktu i nie kocha swojego dziecka, które jest owocem jego „miłości” do ex żony, która była prostytutką. Zakładam rownież, że jego najnowsza wybranka jest osobą, której nie odpowiada kontakt z ex. Chce być „tą jedyną” więc dziecko stanowi przeszkodę do wejścia w nową relację.

KOBIETY ZNAJĄC HISTORIĘ RZEŹNIACZKA NADAL CHCĄ Z NIM BYĆ , przypomina on wiejskiego chłopca z wiejskiej dyskoteki, który szuka żonki ale jednak woli być macho. Staram sie nie oceniać ludzi ale mam wrażenie, że kobiety ciągnął do niego bo ma prestiż, pieniądze i jest taki Mr.bad guy. Jak już wyżej wspomniałam niszczy wizerunek ojców walczących w sądach o prawo do widzenia swoich dzieci.

NA CO CIERPI JAKUB RZEŹNICZEK?

Jest On być może (Nie diagnozuje ludzi bez rozmowy z nimi i nie zamierzam) Mogę ocenić , że być może cierpi na zaburzenie narcystyczne oraz Promiskuityzm. Promiskuityzm to ryzykowne zachowanie seksualne, polegające na nawiązywaniu kontaktów seksualnych z przypadkowymi, często zmienianymi partnerami. Może być wynikiem zaburzeń psychicznych, emocjonalnych lub depresji. Promiskuityzm nie jest chorobą, więc się go nie leczy, ale może być skutkiem innej choroby. Radzenie sobie z promiskuityzmem polega na zdiagnozowaniu, co go powoduje i rozwiązaniu podstawowego problemu. Pomocna w tym bywa psychoterapia.

Mało wiemy o jego rodzinie. Wiemy, że urodził się w Łodzi i grał dla Widzewa. Ojcem jego jest kucharz ale niestety nie ma zbyt wiele o pochodzeniu jego rodziny. Nie znamy więc jego relacji z rodzicami. Wiemy, że jego pierwszą żoną była modelka Edyta Zając, ktora prowadziła program TRUE LOVE. Według historii znali się od dziecka i była z tego big love.

„Znamy się od zawsze, poznaliśmy się przez jej kuzyna, który mieszkał ze mną na jednym podwórku. Powiedział, że ma fajną siostrę cioteczną. Wtedy puszczało się głuche telefony, Edyta głuche zaczęła mi puszczać. Ona miała 15 lat, ja 16. Spotkaliśmy się kilka razy i drogi się rozeszły na kilka lat. Karierę Edyty śledziłem, mama mówiła, że fajnie, jakbym miał taką dziewczynę. To było w sferze marzeń. Zeszliśmy się po jakimś czasie. Kilka dni i wiedzieliśmy, że chcemy być razem. Jesteśmy do dzisiaj” – mówił Jakub Rzeźniczak w 2017 r. w rozmowie dla „Dzień dobry TVN”.

Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-jakub-rzezniczak-ponownie-zonaty-kim-byly-jego-poprzednie-pa,nId,6441332#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

W czasie trwania związku z Edytą Jakub został ojcem.Jego wybranką została Ewelina Taraczkiewicz, jest on ojcem małej Inez. Jeszcze przed rozwodem z Edytą zaczął spotykać się z Magdą Stępień. Zdradzał ją w międzyczasie z Pauliną Nowicką. Kiedy Magda zaszła w ciążę urodził im się syn Oliwier, który zmarł na nowotwór. Śmierć dziecka jest tragedią i jakby nie oceniać na pewno odbiło się na psychice pilkarza. Jednak 16 lipca 2021 kobieta nie mogła liczyć na wsparcie przy opiece nad synkiem. Spotykał się On już bowiem z Pauliną Nowicką, obecną żoną.

Zastanawiam się czy zachowanie piłkarza wynika z tego, że jest on po prostu głupi. Pilkarze nie są wybitnie inteligentni. Nie jestem w stanie rozumieć kobiet, które widzą w nim coś. Nie mnie oceniać jednak jest na pewno toksycznym gościem. Jeśli rzeczywiście to co mówi jest serio szczerze to cóż.

Wiem, że kobiety uwielbiają bad boyów a każda chce ujarzmić, być tą jedyną dla której on się zmieni,Być może to i fakt, że jest piłkarzem i ma hajs i sławę. Nie wiem jakie motywacje rządzą tymi kobietami.Pchają się one na minę mimo, że wiedzą o tym. Same świadomie dokonują tego wyboru. Dlaczego?

Powinniśmy je oto zapytać bo są to kobiety, które są atrakcyjne i znane.

cdn.

A jutro na moim kanale więcej. Tu na YT można obejrzeć krytykę zachowań Jakuba:

https://www.youtube.com/watch?v=DVYcxqWZ4Rs

Zapraszam jutro na mój YT CHANNEL.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: