Współczesny mężczyzna nigdy nie chce dorosnąć

Współczesny mężczyzna nigdy nie chce dorosnąć

Żyjemy w czasach gdzie dojrzałość jest towarem bezcennym. Nie ma idealnych ludzi. Jednak bycie tym „złym” „bad boyem” jest w modzie. Jest też jednym z praw człowieka i praw hedonizmu. Hedonizm kojarzy się tym światem, ktorego Bóg nie akceptuje. Jest to świat marzeń mężczyzny. Być Kaligulą, mieć harem swoich kobiet

i zabijać. Być jak najbardziej zły. W tym momencie nieco generalizuje. To, że ktoś pragnie być Kaligulą nie definiuje jego zachowania.Współczesny polski mężczyzna wedługa profesora Zbigniewa Lwa- Starowicze jest:

Przed chwilą wróciłem z zakupów w jednym z warszawskich centrów handlowych. I jak zawsze, dziś też zobaczyłem taki obrazek: po sklepach człapie mnóstwo mężczyzn po trzydziestce, w krótkich spodenkach w kropeczki albo w kółeczka. Albo idą w spodniach , które im spadają z siedzenia, albo w samych skórach czy stroje komandosa. Mężczyźni to czy chłopcy? Liczba niedojrzałych mężczyzn przyjmuje charakter epidemii.

Mój komentarz: Wydaje się ta odpowiedź bardzo krzywdząca i generalizująca jednak po moich doświadczeniach z facetami rozumiem czemu homoseksualista to najlepszy przyjaciel kobiet. Sama posiadam takowych przyjaciół ale nie w tym rzecz. Dziennikarka idzie dalej:

Może mają dojrzałe wnętrze?

Bardzo wątpię. Uważam , że proces rozwoju psychoseksualnego przebiga w ten sposób , że teraz mężczyzna osiąga dojrzałość koło czterdziestki. A dokładnie między między trzydziestym piątym a czterdziestym rokiem życia. Populacyjnie Piotrusiów Panów mamy zatrzęsienie. Mają powodzenie, bo rozpiera ich energia;umieją ubarwiać życie , cieszą się z dtobiazgów, cieszą się z drobiazgów, mają w sobie w sobie wiele pozytwnej radości, budzą w kobieach uczucia opiekuńcze. Są przeważnie duszami towarzystwa, pełni pomysłów. Kobiety, które się z nimi wiążą, nie narzekają nudę. Do momentu kiedy okaże się, że Piotruś Pan ma kolejny romans, a romansowanie a romansowanie jest nierozdzielną cechą osobowości.

Mój komentarz: Nagorsze w tym wszystkim jest to, że Oni lubią tacy być bo wiedzą, że „laski na to lecą”. Robią Konkursy kto z nich przeleci jaką babę (Niektorym kobietom to odpowiada) . Tak naprawdę szukają mamybis choć mówią inaczej. Potrafią klamać i manipulować, udawać super ojców. Niedawno tego sama doświadczyłam i wiem, że ciężko przewidzieć, że ktoś nie ma żadnych wartości (Choć głosi to w Internecie) a tak naprawdę jest Panseksualnym homoseksualistą albo jeszcze gorzej. Toleruje inne orientacje ale nie jeśli te osoby się oszukują i krzywdzą innych.

Napisałam opowiadanie o takich chłopcach, wkrótce opublikuje je także tutaj.

RYCERZYK- Oni się chętnie przebiorą za rycerza, będą walczyć i udawać wojenki

Jednak o facetach-rycerzach już wkrótce. Także więcej będzie cytatów z książki „O mężczyznach”(rozmawia Krystyna Romanowska). Niezależnie od tego co tu piszę wiem, że oni chcą tacy być.

Nie chcą być wzorem. Matki krzywwdzą swoich dorosłych synów uzależniająch ich a rodzice akceptują ogolnie niedojrzałe zachowania.

Patrzą i akceptują. Nie robią też nic by było inaczej.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: