Dlaczego mimo wszystko cieszę się z mojej wrażliwości-czuję dumę!

Dlaczego mimo wszystko cieszę się z mojej wrażliwości-czuję dumę!

Na żadnym facecie świat się nie kończy. W tych czasach żyjemy w świecie reklamy. Jan Kapela napisał o tym dawno temu tomik. Napisał, ze nasze życie to reklama. Tak to wygląda. Żyjemy w czasach gdzie nikt nie szuka ani nie potrzebuje „głębi””, transgresji czy transcendencji.

Szuka się dziś przyjemności, bogactwa i innych rzeczy. Tylko nie tego co jest najważniejsze. Bogu dzięki istnieją na tym świecie wyjątki.

Moja wrażliwość to dar, nie jest on dany każdemu. Tak, kocham ludzi o podobnej wrażliwości. Kocham ludzi, którzy rozumieją,że miłość to coś wyjątkowego. Kochanie jednej osoby to zwycięstwo nad sobą. Ludzie nie rozumieją,że z każdą inną osobą życie będzie wyglądać podobnie. Zmienianie obiektóww to dowód na słabość człowieka. Wrazliwość to bezcenny dar i moc. Latwiej żyje się ludziom bez empatii i wrażliwości, przyjmują świat taki jaki jest.Widzą w sobie wyjątkowość a tak naprawdę są małymi ludźmi , którzy nie potrafią kochać. Nigdy nikogo nie pokochają bo zawsze będą błądzić. Błądzić jest rzeczą ludzką tak jak bycie odpowiedzialnym za swoje uczucia i słowa.

Coma już śpiewała a raczej Roguc w piosence: „Nadwrażliwość jest jak bilet w jedną stronę stąd”.

Jestem dumna z tego kim jestem. Wczoraj dzwonila do mnie moja wspaniała wychowawczyni. Dawano mi w życiu szanse i myślę,że każdą z szans wykorzystałam. Nadal wykorzystuję.

Jestem dumna, że jestem tu i teraz. Zostałam porzucona bo ktoś nie był zdolny do miłości. Nigdy nie będzie. Taki człowiek jest już naznaczony.

To jest prawdziwe upośledzenie!

Brak kochania jednej osoby to brak poszanowania siebie, szukanie wciąż nowej akceptacji i przyjemności. Jeśli nie kochasz jednej osoby to jesteś w tym świecie stracony!

Nie masz uczuć i empatii- Może pasujesz do tego świata ale to złudzenie!

Taka osoba nie umie być szczęśliwa ani na chwilkę. Szczęście to dla takiej osoby przyjemność a jednocześnie pogarda dla uczuć i wartości. Ktoś kto był zdolny do oszukiwania drugiej osoby , nie jest wart.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: