Słynne zdanie: „Lepiej być samemu niż być w toksycznej relacji”

Słynne zdanie: „Lepiej być samemu niż być w toksycznej relacji”

Singielek jest pełno. Pięknie głoszą, że samotność jest spoko , lepsza niż bycie w toksycznym związku. Czym w ich mniemaniu jest toksyczny związek? One są przecież świete i co najważniejsze nie są toksyczne.

Jak już wspominałam kobiety mają w głowie syndrom. Chorobę, której nie da się nazwać. Jest to choroba „bycia ofiarą”. Trzeba być ofiarą aby mieć jakąś wartość. Jeśli jesteś nieatrakcyjna musisz sobie to jakoś uzasadnić. Zwalanie winy na facetów jest wręcz idealne. Odrzuciła zaloty potencjalnych kandydatów. Dlaczego?

  • Przecież ona jest pępkiem świata
  • Ona jest cudem więc nie może być z byle kim

Ja osobiście głosiłam feministyczne farmazony dlatego bo byłam sama i nieszczęśliwa. Czułam się brzydka i pytałam co ze mną nie tak. Wtedy te feministyczne głosy ratowały mnie. Najgorsze w tym jest, że nie widziałam winy w sobie. Kobiety to istoty, które nie widzą winy w sobie. System nauczył je, że mają być ofiarami bo tylko tak mogą coś osiągnąć. Już samo mówienie o samotności świadczy, że ta osoba jest w depresji, lekkiej frustracji. Chce udowodnić światu, że tak nie jest. Olga Bończyk nie pasuje do tego przykładu gdyż jest rozwódką. Nie wiadomo dlaczego. Znów mamy cudowny obraz pseudowyzwolonej kobiety.

https://www.pomponik.pl/plotki/news-olga-bonczyk-niczego-nie-zaluje,nId,4702367,nPack,2?fbclid=IwAR3B8ZURsQRhtkczGymgm4gwYNpQm4cpiVT53H76h2SkciITmtFFU5N99yg#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Rozwód dziś to dobry biznes zwłaszcza ten z dziećmi. Niestety. Mimo, że książę z bajki przecież nie istnieje. Gdyby zapytać kobiety :

Jak ich zdaniem wygląda toksyczny związek?

Nie spodziewajcie się konkretów. Będą rzucać fragmentami z gazetami. Sama poczyniłam jeden artykuł w Ohme.

Czekam na taki artykuł:

„Jestem samotna bo coś ze mną nie tak”

Ja na szczęście kocham mojego mężczyznę całym sercem i On kocha mnie,

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: