Radź sobie sama a po nocy płacz w poduszkę- Mit silnej kobiety cz.2

Radź sobie sama a po nocy płacz w poduszkę- Mit silnej kobiety cz.2

Kobiety z dumą obnoszą się ze swoją samodzielnością. Znów zacytuje fora internetowe gdzie kobiety piszą jakie to są szczęśliwe bez mężczyzn. Mają dzieci i nic więcej nie potrzebują. Często gardzą ojcami dzieci niezależnie od tego jaki to ojciec, Cierpimy na wszechobecne myślenie stereotypowe,

Kobiety lubią się zgrywać jakie są szczęśliwe i zaradne. Chcą czuć się lepsze od mężczyzn? tylko po co? Ważniejsze dla kobiet jest czy jest lub nie jest feministą a powinna po prostu chcieć być szczęśliwa. Szczęście to niestety jest uwarunkowane ilością rozwodów.

Współczesna kobieta wstydzi się faktu, że chce być kochana. Woli się zgrywać,że jest silna zamiast spojrzeć w lustro i zobaczyć swoje zalety i wady. Przyznać się,że nie będzie doskonała i jej partner też nie. Zrozumieć,że miłość to wyjątkowe uczucie nie każdemu dane.

Dlatego warto być słabym. Chwile słabości są dla ludzi. Nie wolno się ich wstydzić. Żyjemy w czasach kiedy kobieta jak nie jest silna to jest gorsza. Wymaga się od niej rzeczy niemożliwych. Dojrzałość to też zdolność do spotkania ze swoimi słabościami.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: