Ojcowie to wspaniali opiekunowie

Ojcowie to wspaniali opiekunowie

Moja znajoma niedawno został matką. Nie będę się jednak o tym rozpisywać.

Napisała na Facebooku mądrość dość niedostrzeganą. Jest żoną i matką. O dziwo nie rozpacza i nie pisze jacy straszni są ci faceci. W świecie feministek takie kobiety chyba są dziwne. Mężczyźni, którzy mają wypracowane poczucie odpowiedzialności niezależnie od sytuacji. Mężczyźni, którzy kochają i kobietę i dzieci. Mężczyźni rodzinni.

Miłość jest w moim mniemaniu wolnością. Kiedy ktoś jest przy tobie , z tobą robi to z własnej woli. To jego nieprzymuszona decyzja. Posiadacie taką wysoką samoświadomość, że wiecie po co jesteście razem. Sztuką jest być kiedy nie ma pieniędzy, kiedy jest gorzej lub nawet źle.

A tak serio to cudownie zajmuje się Olkiem i dzięki temu mam trochę czasu dla siebie ?

Takich kobiet jest coraz mniej. Znam jeszcze wielu mężczyzn, którym mogłabym przypisać to zdanie. Jednym z takich jest i mój ukochany. Brakuje jednak takich kobiet.. Kobiet , które potrafią to powiedzieć i nie boją się.

Istnieją cudowni mężczyźni wychowani w świecie gdzie dba się o kobietę. Istnieją kobiety, które kochają takich mężczyzn.

Pingwiny to zwierzęta żyjące w monogamii. Bez wątpienia naukowcy stwierdzą,że nie jesteśmy stworzeni do monogamii. Życie i miłość to troska o tych, których kochamy. W XXI wieku przychodzi nam to najtrudniej. Doceńcie mężczyzn, których macie. Oni też potrafią wiele rzeczy zrobić tylko dajcie im na to szansę.

Rezerwat już o tym śpiewał .Także o tym jak mężczyźni chcą opieki choć moim zdaniem każdy z nas chce.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: