Jak panowie/ mężczyźni zostają singlami?- Komentarz do odcinka 1956 Ukrytej Prawdy

Jak panowie/ mężczyźni zostają singlami?- Komentarz do odcinka 1956 Ukrytej Prawdy

Odcinek ten został stworzony pod mężczyzn jednocześnie pokazując jak fałszywe są kobiety. Ideą odcinka jest hasło ” Kobiety wolą bad boyów”. Bohaterem jest 27 letni Maciej Dembowski. Częsyo on gra w Ukrytej Prawdzie można rzecz, że to stały gracz.

Nasz bohater ma najlepszego kumpla singla i dobrą pracę. Jest zadbany ale niestety jest niezbyt wysoki. Poznajemy go kiedy zrywa z nim urocza blondynka. On zaś chciał ją przedstawić rodzicom. Nasz chłopczyk jest załamany. Odczuwa rozczarowanie bo owa laska stwierdziła, że jest on za biedny.

To miód na serce mężczyzn rozczarowanych i sfrustrowanych. Kobiety chcą tylko kasy. Tak, kasa jest potrzebna i nie spada z nieba i wiedzą o tym panowie. Sami myślą praktycznie a mają pretensje do kobiet. Nie usprawiedliwiam tu naszej bohaterki. Tymczasem Maciej po zerwaniu spaceruje sobie pod mostami Warszawy gdzie spotyka Magdę.

W tym momencie „Ukryta prawda” przypomina komedię romantyczną. Oto szarmancki manager w korpo poznaje sobie bezdomną kobitę. Ona za 300 zeta pistanawia udawać jego dziewczynę. No i nasz chłopak jest już zadowolony. Okazuje się, że owa dziewczyna po naglej odmianie z Kopciuszka przemienia się w Księżniczkę. Maciej już uwierzył w miłość.

Już nasza historia układa się znakomicie. Rodzice są zadowoleni z wyboru syna. Niestety los nie jest łaskawy. Tajemnicza Magda nagle znika. Okazuje się, że ona po prostu ćwiczyła bezdomną do roli gdyż jest aktorką. W tym odcinku nie było happy endu. Niestety.

Nasza aktoreczka nie zakochała się w nim a on już w niej tak. Trzeba przynać, że takie są realia. Takie, że teraz chłopak kończy z kumplem na piwie. Panowie nie lubią psychologów, przepracowywać relacji. Znacznie łatwiej jest powiedzieć STOP, KAŻDE KOBIETY są takie same.

W życiu rzadko kiedy jest HAPPY END w kwestii uczuć. To, że ktoś jest wzwiązku małżeńskim to jeśli przyrzekł miłość jednej osobie to jest to godne podziwu. Zwłaszcza jeżeli wcześniej nie był w innej relacji. Taka osoba za bardzo nie ma empirii bowiem całe życie poświęca jednej osobie. To już jest wpis na osobny temat.

Mężczyźni poddają się bardzo szybko. Mnie na przykład wkurza, że tracą wolę walki o kobiety, myślą praktycznie. Uważają, że kazdej kobiecie chodzi o pieniądze. Jednocześnie uciekacie od kobiet ambitnych i szukacie kobiet z mieszkaniem. Zauważyłam u panów syndrom tylko KOBIETA Z MIESZKANIEM. Jednocześnie boicie się być wykorzystywani ale wy bez problemu możecie wykorzystywać.

Sami sobie zaprzeczacie. Zamiast szukac szczerości potrafocie gadać o seksualnym zaspokajaniu. Traktujecie kobiety też seksualnie jednocześnie boicie się gadać o rzeczach poważniejszych. Boicie się też być takimi jakimi jesteście. Wolicie grać przed kobietami. Nie twierdzę, że kobiety są święte ale im poświęcę kolejny wpis.

Potraficie nienawidzić nas kobiet jednocześnie szukacie uwagi i akceptacji. Jak już wspomniałam wcześniej chcecie być samcami Alfa a jednocześnie oczekujecie, że kobieta będzie was utrzymywać. Sami traktujecie nas przedmiotowo ale jak jest odwrotnie- TO JEST ŹLE.

Ogarnijcie się chłopaczki! (Założę się, że przeczytacie tylko to zdanie i na nim oprzecie wszelkie reakcje i hejty na mnie)

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: