Jak kobiety zostają singielkami? – Czekam na wasz słodki hejcik :)i pozdrawiam serdecznie Panów

Jak kobiety zostają singielkami? – Czekam na wasz słodki hejcik :)i pozdrawiam serdecznie Panów

Kim jest singielka? Singielka to także osoba w związku partnerskim (Odwrotnie też jest). Niestety nie mam tu żadnego odcinka seriali a takich powstało mnóstwo. 40 letnia singielka Klara jest ostatnio na topie. Gra ją Izabela Kuna i sama napisała powieść.

Znając mężczyzn to jednym z głównych zarzutów jakie usłyszę to, że jestem sama bo:

MAM ZBYT WYSOKIE WYMAGANIA – Skoro tak, to znaczy, że powinnam iść ulicą i wybrać sobie na faceta pierwszego pana , którego spotkam na ulicy (Już mu współczuję). Dalej HYPERGAMIA – Nie potrzebuję faceta wyższego społecznie ewentualnie bardziej stąpającego po tej planecie aczkolwiek nadal nie zmienia faktru, że NIEZALEŻNOŚĆ tkwi w głowie i jeśli chodzi o aspekt FINANSOWY to dają one poczucie bezpieczeństwa i wolności. Są bardzo ważne w tym świecie.

Jak mają się wysokie wymagania względem poczucia wartości? Nikogo nie obchodzi już więź w relacji ani inne emocje tylko to, że mam kogoś albo nie. Na pewno jestem więc brzydka jeśli jestem sama. Powinnam klękać u boku każdego faceta i prosić, blagać by mnie obdarzyył łaską. Jeśli tak nie jest to jestem zła, brzydka i głupia. Z drugiej strony jest zaś fakt, że jeśli WY PANOWIE Tak twierdzicie, czemu nie bierzecie „PIERWSZEJ LEPSZEJ”?

Wymagania dotyczą obu płci. Jeśli głosicie takie teorie to współczuję waszym partnerkom bo to znaczy, że one są wystarczające do waszych niskich wymagań.

Chciałabym kogoś kto rozumiałby tak jak ja RELACJE i był dla mnie wsparciem. Nie przeszkadzają mi u mężczyzn ich wady. Tylko oni zazwyczaj narzekają na wady kobiet. Dobry związek to wzajemna współpraca. Nawet „’dobry związek” bywa często niedobry, nietaki jaki sobie wyobrażaliśmy.

DLACZEGO KOBIETY ZOSTAJĄ SINGIELKAMI?

Z tych samych powodów co panowie. Mówimy tu o kwestii bycia czystymi singielkami bez rozwodu i dzieci. Zazwyczaj mówi się_ NIE SPOTKAŁ TEJ JEDYNEJ/TEJ JEDYNEGO.

Ludzie muszą ze sobą rozmawiać. BYCIE SINGLEM JEST STATUSEM ZMIENNYM.

W jednej chwili możesz kogoś spotkać. Kto nigdy nie był singlem niech w relacje nie wchodzi.

Tak naprawdę każdy z nas jest singlem. Związek to w jednym zdaniu ZAOPIEKOWANIE SIĘ CZYJĄŚ CODZIENNOŚCIĄ I ROZMNAŻANIEM. Każdy z nas codziennie się sobą opiekuje. Chce robić to co kocha i chce by ktoś inny

Bardzo lubię tę piosenkę.

Kobiety potrafią szukać wsparcia w innych kobietach, podobnie zranionych. Szukają rozwiązania i lepiej sobie radzą. Boją się też otworzyć na mężczyzn, którzy wciąż głosza kult,że kobiety to są takie i takie.

MOI DRODZY CZY KTOKOLWIEK SIEJĄC NIENAWIŚĆ OSIĄGNĄŁ MIŁOŚĆ (PODOBNO MIŁOŚĆ TO NIENAWIŚĆ).

Przestańmy się oceniać, krytykować bo każdy z nas był kiedyś sam nawet będąc w relacji. Czasem nawet w relacji jesteśmy sami. Jesteśmy sami i walczymy z naszymi lękami. Wierzę, że na mnie i na ciebie czeka ktoś godzien twojej miłości. Każdemu z WAS życzę po prostu tego by nie szukał dziury tam gdzie jej nie ma i po prostu odważył się KOCHAĆ.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: