Gdzie warto zjeść we Wrocławiu- Kulinarne nowinki WOOSABI GOOD VIBES LOUNGE

Gdzie warto zjeść we Wrocławiu- Kulinarne nowinki WOOSABI GOOD VIBES LOUNGE

https://woosabi.pl/wroclaw-swidnicka/

Dzisiaj jest słoneczna , niedziela. Jako, że ostatnio przebywam na zesłaniu we Wrocławiu powiem w skrócie co się dzieje ciekawego. Uwielbiam poznawać nowe smaki. Woosabi Good Vibes Lounge zaprasza nas wystrojem. Znajduje się przy ulicy Świdnickiej 25. Jest to nie tylko restauracja ale także Hotel.

Wszystko wokól zielone. Do wyboru mamy ogródki lub wnętrze całe w zieleni. W środku widać piękny i zdobny żyrandol w kolorze złota.

Co jest w menu? W menu można zasmakować w bułeczkach bao dostępne w wersji vege . Do każdych bułeczek bao otrzymamy sałatkę. Możemy wybrać dwie sztuki lub 3 w cenie około trzydziestu złotych. Pork Belly Bao (37 złotych) . Nieco tańsze są np.Bim Bim Bao poza tym mamy Chicken i Shrimp Bao.

Do tego mamy do wyboru liczne alkohole i lemniady. Akurat w tym dniu piłam Prosecco moja mama wino. W Woosabi zjemy także #bowl , udon i inne pyszności kuchni azjatyckiej.

Nie mogło zabraknąć deserów: Matchaernik (25 złotych), Passion Fruit Pavlova (18 złotych) , Pandam Panna Cotta i Choco-Passion także za 18 złotych. Wrocław to miasto gdzie mieszkała moja historyczna rodzina. Mój przodek ma nawet szkołę swojego imienia. Dla mnie mój pobyt we Wrocławiu to okazja by spróbować, poznać kulinarną mapę miasta.

Serdecznie was zapraszam do Woosabi 🙂

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: