10 największych okrucieństw jakie wymysliła sobie ludzkość

10 największych okrucieństw jakie wymysliła sobie ludzkość

Okrucieństwo- Można rzec, że Putin jest okrutny. Jest okrutny bo może, bo mu na to ludzkość pozwoliła. Konsekwencje wojny Puina to tylko kolejna nić niszczenia relacji. W niszczeniu relacji międzyludzkich ludzkość jest po prostu mistrzem. Oto 10 największych okrucieństw jakie wymyśliła ludzkość i można płakać.

  1. Ktoś po 4 czy 5 latach może stwierdzić, że oczekiwał czegoś innego i może cię wyrzucić. Może przestać cię kochać choć wcześniej mu to nie przeszkadzało. Obiecywał ci się zestarzeć z tobą ale chyba nie dojrzał do pewnych spraw. Ale wszysto i tak jest twoją winą.
  2. Istnienie nadwrażliwych ludzi, którzy nie dogadują się z tyranami , którzy postrzegają świat bez uczuć. Oni zawsze wygrają bo nie czują.
  3. Nieodpowiedzialni ludzie zostają rodzicami. Nieodpowiedzialni ludzie chcą zbudować relacje i nie potrafią.
  4. Nieodpowiedzialni ludzie decydują o losach innych ludzi, są pozbawieni empatii. Zależy im tylko na władzy i pieniądzach.
  5. Milość- Egoistyczna, warunkowa. Ludzie wierzą w jej istnienie jedncześnie kompletnie nie potrafią kochać. Potrafią zadawać sobie cierpienie. Zadawanie cierpienia wychodzi ludziom zdecydowanie lepiej.
  6. Wojny- Bezwarunkowo krzywdzą ludzkość, dokładają się do cierpienia. Wojny przede wszystkim niszczą relacje. Dokładają się.
  7. Ludzkość, która nie odróżnia zaburzeń od chorób psychicznych. Ludzie , ktorzy są zaburzeni i inni, ktorzy twierdzą,że są zdrowi. Możliwość wykorzystania choroby psychicznej przeciwko tobie. Ludzie mogą cię poniżać uznając, że jesteś chory bo oni są zdrowi. Nie liczą się twoje uczucia i emocje.
  8. Pieniądze i pogoń za pieniądzem jednocześnie mierzenie człowieka jako kapitał ludzki. Człowiek jest potrzebny do robienia pieniędzy jednocześnie by dostwać pieniądze musisz być ofiarą.
  9. Ludzie, którzy chcą pracować kontra socjalizm. Brak szacunku do pracy i przedsiębiorców.
  10. Ogólne zaburzenie relacji , które sprzyja konsumpcji zwierząt. Traktowanie zwierząt jak przedmioty i ludzi jak przedmioty.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: