Dlaczego wybieramy związek z rozsądku zamiast czekać na miłość?

Dlaczego wybieramy związek z rozsądku zamiast czekać na miłość?

Wielu ludzi wchodzi w związki z rozsądku. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Na pewno byłoby mniej rozwodów gdyby ludzie wiedzieli, że to jest yo czego oczekują. Dopiero po czasie okazuje się,że to nie ta osoba. Dochodzi do zdrad a najbardziej cierpią dzieci.

Niestety nie znamy naszej przyszłości. Trudno nam ją przewidzieć. Jednak często tak się dzieje. Wchodzimy w związki z ludźmi niezdolnymi do relacji.W XXI wieku wszystko jest dozwolone.

Związki z rozsądku zazwyczaj się nie udają. Co jest potrzebne do tego by związek się udał? Ogromna świadomość siebie i swoich błędów. Tylko dlaczego decydujemy się na taką relację? Wykorzystujemy wtedy drugą osobę. Jasne, ciężko przewidzieć życie. Prawda jest taka,że dla wielu ludzi słowo „Kocham Cię” nie ma znaczenia. Dlatego piszę kontynuację Poradnika. Częściowo treści z Poradnika będą tu zapisane.

Rozsądek kontra serce zawsze walczą. Tak jak walczy z nami pochodzenie, Rodzina czyli coś czego się nie wybiera. Warto zastanowić się nad sobą i swoimi błędami. Ludzie często wolą obwiniać drugą osobę o swoje problemy. Niestety, one tylko szkodzą relacji. Rozsądek? Miej odwagę kochać kogoś szczerą miłością.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: