Dlaczego jesteśmy tak bardzo upośledzeni w relacjach i w miłości?

Dlaczego jesteśmy tak bardzo upośledzeni w relacjach i w miłości?

Współczesny świat jest pozbawiony miłości i uczuć. Jesteśmy robotami, które muszą pracować by żyć. Miłość jest jak poezja, pewnym wyobrażeniem. Wiele związkow to nadal związki z rozsądku i praktycznego myśelnia. Praktyczne myślenie jest potrzebne ale odbiera ludziom coś niesamowitego czyli miłość.

Dlaczego tak bardzo chcemy oglądać dwoje zakochanych ludzi, którzy mimo przeciwności kochają się? Dlatego, że wielu nie szuka głębi miłości. Wielu w miłości widzi tylko rozumowanie praktyczne. Mając na myśli miłość mam na myśli także odpowiedzialność. Odpowiedzialność za uczucia to coś czego rzadko kiedy wynosimy z domu.

Wielu ludzi jest upośledzonychbo kochać nie potrafią. Niezależnie od płci, jak tę miłość nazwiemmy cudownie jest kochać. Chcemy być kochani a wokół nas są ludzie, którzy wartość widzą tylko w pieniądzu. W praktycznym myśleniu. Wielu ludzi traktuje drugiego człowieka jak pracownika. Żyjemy w czasach gdzie wygrywa ekonomia a nie transgresja.

Prawdziwym szczęściarzem nie jest ten kto posiada firmę, tylko kto potrafi dać głębię miłości. Tak naprawdę nie wimy czym jest miłość. Wiemy, że jest ona szacunkiem. Jeśli uda Ci się, że wejdziesz w związek z miłości- To jest szczęście, które nie jest warte żadnej ceny. Miłość to coś wyjątkowego. Po prostu, nieosiągalnego dla wielu ludzi.

Miłość i związki postrzegamy dziś staystycznie. Wkrótce napiszę więcej o samych mężczyznach. O ich postrzeganiu związków. Otwarty związek jest wyrazem braku szacunku bo niby dwie osoby są szczere a jednak odczuwają lęk. W tych czasac monogamia jest niemodna. Tak samo miłość.

Co z tym seksem?

Jak z tym seksem? niestety On przeważa wśród ludzi. Wielu ludzi zaoferuje Ci seks ale nie zaoferuje ci uczuć (głębi miłości). rzadko kiedy zakochani wychodzą poza schemat miłości, która z seksem czy orgazmem ma mało wspólnego. „Kochanie praktyczne” jest częścią tego świata. Nie kocha się za t, ze ktoś jest wyjątkowy, ma osobowość tylko to co nam potrafi dać. Kocha się narzędziowo i przedmiotowo. Tylko w moim mniemaniu to nie jest już miłość. Miłość to wychodzenie poza ratio. Kocham cię to intymna sfera dwojga ludzi, którzy nie pkazują tego na INSTA czy FACEBOOKU (Pokazują tylko tyle ile chcą ale to jest coś co jest ich tajemnicą).

Na portalach randkowych piszę z ludźmi, którzy szukają miłości albo zbyt desperacko albo szukają chwilowej rozkoszy. Hedonizm najważniejszy a nie szacunek i oddanie.

Jestem idealistką i wierzę, że we wszechświecie jest ktoś kto myśli chociaż w połowie jak ja. Bycie romantycznym w świecie bez uczuć czyni ze mnie kosmitkę. Nie wstydzę się,że nią jestem. Miłość i poezja to transgresja!

Miłość i Atlas Chmur!

Wkrótce napiszę więcej. Jednak mając na myśli miłość i transgresję mam na myśli uroczą scenkę kiedy bohater mówido jednej z dziewcząt o takiej twarzy:

  • No reason to hide, I know you are Sonmni 451

Mamy tu wyraz prawdziwej miłości gdy z miliona dziwcząt o takiej samej twarzy nasz bohater wybiera jedną. Przesłanie filmu też jest piękne. Ważne.

Podobnie jest w filmie „Poza Wszechświat”.

Każdemu życzę przeżycia prawdziwej miłości pełnej transgresji gdzie nikt was nie potraktuje jak niechciany towar.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: