Cykl o przemocy 8/2 – Nie zakładaj rodziny bo jak głoszą hasła: Rodzina to przemoc

Cykl o przemocy 8/2 – Nie zakładaj rodziny bo jak głoszą hasła: Rodzina to przemoc

Stop przemocy w rodzinie– Każdy z nas spotyka się z tym hasłem. Dawno nie było wpisu na ten temat. Przemoc i jeszcze raz i w kółko to maglujemy. Kobiety stały się ofiarami swojego męstwa. Często podkreślam, że stały się męskie. Kobiety swoją przemoc usprawiedliwiają. Zazwyczaj fajni mężczyźni wchodzą w relacje z kobetami bez uczuć. W odwrotną stronę to również działa. Zawsze musi być ten frajer i ten wybawiciel.

Gwiazdy lubią podpisywać się pod tymi hasłami. Jednak nikt nie ma świadomości, że kobiety się wkopują. Wielokrotnie o tym pisałam: PRZEMOC TO NARZĘDZIE POLITYCZNE i nic więcej. Niedawno Wysokie Obcasy dały przykład kobiety totalnie bezradnej, która jest ofiarą przemocy ekonomicznej. Proszę wybaczyć ale nie miałam litości! Ileż w tym wszystkim jest sprzeczności. W tej kulturze facet jest winny wszystkiemu! Na temat przemocy ekonomicznej zrobię jeszcze duży wpis ale to fragment, który mnie rozbawił:

GDY MARIA CHCE KUPIĆ NOWE BUTY MĄŻ KAŻE JEJ PRZYNIEŚĆ PARAGON- Przemoc ekonomiczna czy raczej pokazanie jak wyglądają relacje z kobietami? Bycuie ofiarą przemocy jest modne (Dostaniesz sławę) i opłacalne. Współczesne relacje przypominają dla wielu ludzi właśnie takie prośby o buty o paragon. Kobirty chcą zwracać na siebie uwagę. To im daje przewagę. Przemoc? Stała się bardzo złym narzędziem. Narzędziem w rękach nieodpowiednich ludzi. Dobre relacje są nieopłacalne. Kasę zbija się na złych relacjach a oskarżenie kogoś o przemoc jest takim rodzajem. Wielokrotmie podkreślałam, że kobiety wchodzą w relację dla WŁADZY. Kobiety-alienatorki. Nie potrzebują miłości. Jest to element narcyzmu,

No tak. Jak zwykle na zdjęciu kobieta , która ucieka z dzieckiem. Dlaczego myślenie o przemocy wciąż stoi w miejscu? Wciąż jest takie ograniczone? Dlaczego nikt nie dba o dobre relacje tylko pokazuje jak je zniszczyć. Słowio przemoc jest nadużywane. Kobiety są sprawcami tej przemocy także wobec swoich dzieci.

Kobieta rości sobie prawo do wszystkiego. Niestety. System jej na to pozwala. Dlatego tak to wygląda. Kobieta może być patologiczną, złą. Kobiety potrafią oczyszczać swoje sumienie obwiniając mężczyzn. Taki jest system. Czekam na taki plakat z uciekającym mężczyzną i z hasłem: STOP PRZEMOCY ALIENACJI RODZICIELSKIEJ. A;bo chociaż jakiś plakat sugerujący wartość relacji między ludźmi. Niestety na to nie liczmy!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: