Tak, to ja dziecko pokolenia Kelly Family

Tak, to ja dziecko pokolenia Kelly Family

Każdy z nas miał swoich idoli. Każdy miał swoich idoli, którzy byli jego natchnieniem. Ja bardzo się czułam jako fanka Kelly Family. Były dwa obozy: fanki Backstreet Boys albo Kelly F. Pamiętam jak uwielbiałam ich muzykę i inne dzieci się ze mnie i z innych fanek Kelly family wyśmiewali.

Nie ma się co dziwić: Długie włosy, ciuchy jak z innej epoki. Nie wyglądali jak zadbani chłopcy z boysbandu czyli BsB. Śpiewające rodzeństwo budziło zainteresowanie. Nastolati tworzyły #teamangelo i #teampaddy. W pewnym momencie podobał mi się Angelo mimo, że to Paddy jednak był przystojniejszy. Z przyjemnością śledzi się teraz karierę Patricka Kelly, tak w pewnym momencie każdy z nich poszedł w swoim kierunku. Piosenka „An Angel” stała się hitem a po niej kolejne. Poza tym te teledyski choćby „Feel in love with an alien” „Roses f red”.

Pamiętam moje dyskusje z koleżankami z klasy i to, że inni się wyśmiewali bo przecież zespół KF wyglądał dość słabo. Wszyscy niczym rockmani nosili długie włosy. Te długie włosy dla wielu nie były atrakcyjne. Rodzina Kelly była połączeniem 3 krajów: Niemiec, Hiszpanii i Irlandii. Co można chcieć więcej? Wychowywali się bez matki ale myślę, że siostra Kathy Kelly zastępowała dzieciom matkę tak jak pozostałe siostry . O ojcu Kelly krążyły legendy. Jakim był ostrym ojcem. Mimo to większość chciało mieć jakikolwiek związek z tą rodziną. Była to „rodzina marzeń”. Śpiewająca i utalentowana. Nasze rodziny wydawały się szare przy nich.

Chcieliśmy należeć do ich świata. Rodzina Kelly mimo, że sprawiala wrażenie zgranej jednak i tam były liczne spory i niesnaski. Ostry i wymagający ojciec, rodzeństwo, jak w każdej rodzinie: Jednych lubimy bardziej innych mniej. Mimo wszystko rodzina Kelly zawsze probowała być razem. Mam sporo ulubionych uttworów z ich repertauru i z repertauru samego Michaela Patricka Kelly jednak dam piosenkę NANA bo ją uwielbiam za jej rockowy motyw i wzruszający teledysk.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: