Świąteczne życzenia od annlove

Świąteczne życzenia od annlove

W ten cudowny czas naszych relacji, które nie zawsze są łatwe życzymy Wam duzo miłości i przebaczenia. Niech smak rodzinnych potraw sprawi by te święta były wyjąkowe.

Z czym kojarzą mi się święta? Nie wyobrażam sobie świąt bez barszczu i pierogów z kapustą i grzybami. Dla mnie to po prostu potrawa numer jeden. Kapusta i ogórki. Jak byłam mała to moja mama robiła pasztet. Był pyszny. Kiedyś nawet robiła pasztet wegtariański. Pamiętam,że jako dziecko bardzo czekałam na prezenty. Każde dziecko czeka na prezenty. Dzieciństwo miałam cudowne.

Zapach maku, choinki to nasza tradycja. Życzę Wam dużo serdeczności oraz płodności i błogosławieństwa. Niech z każdych świąt płynie ich magia. Duchowość miłości, która jest coraz trudniejsza do osiągnięcia. Czasami niektorych ludzi spotykamy za późno a niektórych zbyt wcześnie. Tak ma być? To jedyna odpowiedź. Wciąż zadajemy sobie pytanie : Kim jesteśmy? Chociaż nikt z nas nie jest wyjątkowy. Jednak w te święta możemy być wyjątkowi dla bliskich. Życzę wam abyście radzili sobie z problemami, nauczyli się rozmawiać z bliskimi, tymi, których kochacie. Nie jest to najłatwiejsza rzecz w życiu.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: