Odcinek 179 „Ukrytej prawdy”- Walka o dziecko

Odcinek 179 „Ukrytej prawdy”- Walka o dziecko

W 179 odcinku Ukrytej Prawdy poruszony jest temat rozstania, rozwodu i alienacji. Bohaterka ma na imię Anna i wraca do bogatego domu, do swojego męża. Zastaje Go z kochanką. Mąż pokazany jest w sposób negatywny. O żonie nie wiemy zbyt wiele.

Choć obie postacie nie budzą mojego przekonania jak rodzice. Kobieta wybrała sobie młodszego o 6 lat, bogatego faceta. Sama bohaterka jest niezaradna życiowo. Jedzie do swojej przyjaciółki singielki. Pokazane jest, że kobieta bardziej myśli o sobie niż o dziecku.

Ania (Porzucona żona) traktuje dom singielki jak Hotel. Singielka mieszka w wielkim domu i ma problemy finansowe. Dziewczyna uważa, że Ania nie potrafi zadbać o siebie i o dziecko. Kobieta zaczyna nienawidzić swojego męża. W oczach synka pokazuje, że ojciec jest zły bo ma kochankę. Moim zdaniem obie strony nie powinny być rodzicami tego dziecka.

Oczywiście pozytywną bohaterką jest Ania. Kobieta, która całe zycie żyła z bogatego męża, który jest ZŁY bo bogaty.

Przy okazji zapraszam na stronkę;

W dalszej części mężczyzna walczy o dziecko i korzysta z pomocy detektywa. W jednym zdaniu mówi:

Wiem, że sądy niechętnie oddają dzieci ojcom ale będę walczył”

Wiadomo, że dalsza część jest zapowiedzią ogromnej tragedii. Detektyw proponuje mężczyźnie sfingowanie porwania. Ojcie ma wpłacić okup. Po czym wyjechać z dzieckiem do Niemiec.

Caly odcinek kończy się okrutnie. Mąż rozstał się z żoną w zły sposób. Walka o dziecko kończy się zabójstwem chłopca. Chora kobieta zabija dzieci. Jest to zapewne aluzja do sprawy, która jakiś czas temu miała miejśce. Kobieta z zazdrości o kochankę i nienawiść do mężą zabija dzieci

Ile jeszcze musi być takich sytyacji? drodzy rodzice wasze dzieci to nie zabawaki ani nie wasza własność. Niestety system wciąż o tym zapomina.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: