„Nieszablonowo o Poezji”  Warsztaty z Poezji na Uniwersytecie Opolskim

„Nieszablonowo o Poezji” Warsztaty z Poezji na Uniwersytecie Opolskim

Miałam ogromną przyjemność powrócić na studia znów. Przebywanie z młodymi ludźmi jest bez wątpienia bardzo kojące. Zanim odbyły się Warsztaty z samego rana poszłam na wywiad. Przeprowadziły go ze mną redaktorki Gazety Studenckiej : Patrycja Drabik i Michalina Mencel. Wywiad odbył się w restauracji Sopelek w Opolu. Wywiad będzie dostępny w Gazecie Studenckiej już w styczniu.

Warsztaty były dla mnie wielką przyjemnością. Zastanawialiśmy się co to znaczy być poetą. Miłość i samotność, którą można znaleźć w poezji nie jest powodem do wstydu bo na tym świecie tej miłości mniej. Opiekunem Koła Naukowego Miłośników Poezji jest profesor Paweł Marcinkiewicz. W moim tomiku przebija się samotność i tęsknota za miłością, która przekracza granice istnienia. Jestem romantyczką. To było wspaniałe uczucie rozmawiać z ludźmi o ich pasji.

Był to wspaniały dzień. Jak to bywa na studiach ciężko było zdążyć z planowanym materiałem. Dlatego myślę,że będzie powtórka. Studentom życzę wszystkiego dobrego. Oby tak dalej! Dziękuję. Jestem bardzo dumna,że jestem absolwentką Uniwersytetu!

Nieszablonowo o poezji!- Zapraszam.

fot.
Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: