Miałam ogromną przyjemność powrócić na studia znów. Przebywanie z młodymi ludźmi jest bez wątpienia bardzo kojące. Zanim odbyły się Warsztaty z samego rana poszłam na wywiad. Przeprowadziły go ze mną redaktorki Gazety Studenckiej : Patrycja Drabik i Michalina Mencel. Wywiad odbył się w restauracji Sopelek w Opolu. Wywiad będzie dostępny w Gazecie Studenckiej już w styczniu.

Warsztaty były dla mnie wielką przyjemnością. Zastanawialiśmy się co to znaczy być poetą. Miłość i samotność, którą można znaleźć w poezji nie jest powodem do wstydu bo na tym świecie tej miłości mniej. Opiekunem Koła Naukowego Miłośników Poezji jest profesor Paweł Marcinkiewicz. W moim tomiku przebija się samotność i tęsknota za miłością, która przekracza granice istnienia. Jestem romantyczką. To było wspaniałe uczucie rozmawiać z ludźmi o ich pasji.

Był to wspaniały dzień. Jak to bywa na studiach ciężko było zdążyć z planowanym materiałem. Dlatego myślę,że będzie powtórka. Studentom życzę wszystkiego dobrego. Oby tak dalej! Dziękuję. Jestem bardzo dumna,że jestem absolwentką Uniwersytetu!

Nieszablonowo o poezji!- Zapraszam.

fot.
Reklamy

This article was written by Anna Czyrska

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.

Dodaj komentarz