„Razem od nowa” czyli kolejny dowód, że ludzie sprzedają swoje życie i zapraszają do domu znane osobę „celebrity in your home”

„Razem od nowa” czyli kolejny dowód, że ludzie sprzedają swoje życie i zapraszają do domu znane osobę „celebrity in your home”

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska- Gwiazdy współczesnej telewizji. Każde gwiazdy potrzebują jupiterow. Dlaczego? Populatność trzeba nakręcać a najlepiej nakręca się kiedy chodzi się do cudzych domow. Wówczas owi ludzie mogą szpanować przed znajomymi: Była u mnie ECH i JK , popatrz.

Do końca nie jest dla mnie zrozumiale założenie programu. Ma ratować pary otyłe i w kryzyysie małżeńskim, mają zmieścić się w swój ślubny strój. I co?

W pierwszym programie mamy nawet spoko parę , po prostu sobie rodzinka, która chce schudnąć. Za to drugi odcinek. Monika i Patryk. Kobieta, ktora zdradziła swojego męża i ojca dzieci , typowego grzecznego misia. Kochający i potulny miś w oczach kobiety niestety jest zbyt grzeczny. Niestety mam podobnie jak Monika i mogę w tej kwestii ją zrozumieć. Zdradzila męża,nie wyszlo jej i wróciła do niego. Zaznacza, że nie miała się gdzie podziać. Marzyła aby odwiedziłia ją Ewa i Joanna. Potem zapraszasz gości na imprezę i chwalisz się kto cię odwiedził.

To taka „rozrywka dla bogatych” bo takie osoby biorące udział muszą spełniać pewne kryteria: mieć duży dom, warunki by ugościć gwiazdy. To już mnie trochę odtrąca od tego programu. Program ma być reklamą dla Asi i Ewy.

Jest to nic innego jak czysty marketing , ktory nic nie wnosi i nie daje nic. Sam pomysl nie jest z jest źle a nawet bardzo źle wyreżyserowany. Mamy związek bez filozofii, skrotami. Zasada telewizja to jest dramat, który cudowna telewizja rozwiązuje. Problem polega też na tym, że po programie owe osoby powinny być pod opieką. Udział w takim programie to rodzaj poniżenia. Przestaliśmy jednak zakopywać problemy pod dywan.

Mówienie o nich komuś kto publicznie to rozgrywa. Co to za terapeuta, który nawet jeśli za zgodą upublicznia rozmowy? Relacja to jest zawsze rzecz intymna.

Bycie oozostwionym nie jest fajnym uczuciem. Większość z nas nie wybaczyłaby zdrady. Nie rozumiem przekazu ani formy tego programu. Inflacja dotyka także telewizji bo skracają co mogą i jak mogą. Czy RAZEM OD NOWA pomaga np. oglądającym ten program?

Niestety moim zdaniem nie. Ludzie udają a w telewizji udawanie to coś normalnego. Wszystko można oceniić i skrytykwać. Program dla mnie jest stratą czasu. Zmarnowany czas na reklamę. Ostatnio TVN rozczarowuje.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: