Mit drugiej połówki czyli przeciwieństwa też mogą się kochać i to często nawet bardziej

Mit drugiej połówki czyli przeciwieństwa też mogą się kochać i to często nawet bardziej

Znacie to powiedzenie „przeciwieństwa się przyciągają”. Jest tyle związków ale większość rozwodow jest z powodu „różnicy charaketów”. Osobiście jest to dla mnie słaby powód do rozwodu. Jednak jest to jeden z wielu mitów. Nie istnieją „drugie połówki”. Człowiek rodzi się jeden jedyny. Żyjemy w czasach mitów o związkach i relacjach.

Rodziny z dziećmi to idealni klienci. Dlatego większosć biznesów skierowanych jest właśnie do nich. Dzieci – Zawsze będą potrzebować słodyczy, jedzenia, picia i rozrywek. Kiedy ktoś w pobliżu tworzy przedszkole czy bajlandię to ma świadomość, że pojawią siętam klienci. Dlaczego tak ważne dla społeczeństwa jest łączenie się w pary?- Dla rozwoju i prokreacji społeczeństwa. Dzieci od zawsze są i były sacrum. W tej chwili trwają walki o dzieci. Istnienie i rozwój to wciąz wieloraki aspekt.

Poznanie drugiej osoby, co to znaczy?

Poznanie drugiej osoby może być długą drogą. Opiera się na oglądaniu wspólnych filmów, czytaniu ulubionych książek naszego partnera/ parnerki. Tego co ona lubi lub nie. Odkrywaniu potrzeb drugej osoby. To co wiem teraz chciałabym wiedzieć znacznie wcześniej. Ta osoba to ktoś kto zna nasze słabości i potrafi nas wzmocnić. Nie ma drugiej połówki są ludzie,których łączy wspólna motywacja często na siebie skazani.

Miłość to wzajemna relacja oparta na więzi, szacunku. To gra w tej samej drużynie.

Zanika jednak chęć poznania drugiej osoby, chcemy tylko się z kimś przepać. Potraktować jak hamburgera. Traktujemy się jak roboty i nie ma co się dziwić, że sztuczna inteligencja może nas zastąpić. Jako ludzkość tracimy naszą wrazliwość, obojętni wobec tego co daje nam świat. On raczej nam odbiera

Kiedy by rozdzielić wiele par wyszłoby na jaw jak bardzo są sobie obcy.

Ludzie w związku nie potrafią nawiązać więzi. Kiedy ludzie się rozstają ponownie zyskują status obcej osoby. Jako lydzie nie potrafimy nawiązywać więzi. Trwałych. Za to potrafimy krzywdzić innych , to wychodzi nam najlepiej.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: