Miłość według brytyjskiego serialu „Anatomia Skandalu”.

Miłość według brytyjskiego serialu „Anatomia Skandalu”.

Netflix ma do zaoferowania wiele filmów z dawką feminizmu. Jednym jest serial pt: „Anatomia Skandalu”. Sienna Miller wiela się w rolę Sophie Whitehouse.Żonę ważnego polityka.

Netflix has a lot of feminist movies to offer. One is the series "Anatomy of a Scandal". Sienna Miller plays the role of Sophie Whitehouse, the wife of a politician.

Netflix hat viele feministische Filme zu bieten. Eine davon ist die Serie „Anatomy of a Scandal“. Sienna Miller spielt die Rolle von Sophie Whitehouse, der Ehefrau eines Politikers.

Klasyka gatunku w wykonaniu angielskim. Kiedy wychodzi na jaw, że mąż jest gwałcicielem i zdradza ją musi stanąć twarzą w twarz z prawdą, która nie jest wygodna. Widzimy sprawę, która toczy się w sądzie. Kim tak naprawdę jest teraz? Czy podjęła dobrą decyzję chroniąc swojego męża.

Classics of the genre performed in English. When it comes to light that her husband is a rapist and is cheating on her, he must come face to face with the truth that is not comfortable. We see a case that is pending in court. Who is he really now? Had she made the right decision to protect her husband.
Klassiker des Genres in englischer Sprache. Als sich herausstellt, dass ihr Mann ein Vergewaltiger ist und sie betrügt, muss er sich der unbequemen Wahrheit stellen. Wir sehen einen Fall, der vor Gericht anhängig ist. Wer ist er jetzt wirklich? Hatte sie die richtige Entscheidung getroffen, um ihren Mann zu beschützen?
Community Verified icon

Serial zawiera wiele interesujących scen, które ukazują brud władzy. Mając władzę zawsze coś się traci a często władza „daje” przywilej, który dzieli ludzi na lepszych i gorszych.Co to znaczy być człowiekiem u władzy?

Sophie & James White, nowobogaccy i władczy. Ona cudowna matka na macierzyńskim, która dba o sibie i On mąż na stanowisku, który czyni z władzy swoje życie. Władza pozwala Jamesowi Whitewowi (Rupert Friend) żyć w wielkiej hipokryzji. Idealna żona okazuje się powiernikiem jego tajemnic na tyle by stać się jego alibi. To co ją usprawiedliwia to młodość i zaślepienie wobec miłości do ambitnego Jamesa White’a.

Kim w tej relacji jest Kate Woodroft? Czy aby na pewno jest tą kobietą za którą się podaje? Czyzostała zgwałcona. Mnie też kiedyś zgwałcono jednak nie jestem wrogiem mężczyzn. To po części była też moja wina. Z ambicji wobec literatury chciałam poczuć, że jestem.

Władza daje przywilej. Czy aby rzeczywiście ten przywilej jest godny danej osoby? Co robi Sophie? Odkrywa bolesną prawdę, którą tłumiła przed samą sobą.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: