Jak Dorota Rabczewska szuka miłości? cz.1

Jak Dorota Rabczewska szuka miłości? cz.1

Jako osoba specjalizująca się w relacjach patrzę jak popkultura karmi się relacjami. Relacje pokazywane są w programach typu „Love Island” czy „Hotel Paradaise” a Doda? Doda to osoba publiczna i sławna więc już ma trudniej w kwestii szukania miłości. Zawsze musi myśleć czy ktoś nie chce się przy niej ustawić. Warto zadać pytanie jak „Jak kochać Dodę”. Jak Dorota kocha siebie. Jak chodzi na randki Doda?

Warto zauważyć,że program jest reklamą. Ma pokazać, że Doda jest taka „biedna”, że nikt jej nie kocha. Od razu przypomina mi się piosenka Britney Spears pt. „Lucky”. Istn’t she lovely this hollywood girl? Dodzie towarzyszy psycholog Leszek Melibruda i robi sobie reklamę gdyż rozmowy są nagrywane. Doda oddaje swoje życie na talerzu, podejrzewam, że żaden kandydat nie będzie wystaeczająco dobry. Poznajemy też mężczyzn. O tych mężczyznach randkujących z Dodą mógłby powstać wpis.

Randki z gwiazdą muszą być zaskakujące jednocześnie podkreśla ona, że szuka normalnego. Jednocześnie trudno ją czymś zaskoczyć więc niektórzy bardzo starają się zaskoczyć. Przyznam, że sama z kilkoma bym się umówiła. Większość to biznesmeni, którzy mają czas i pieniądze. Doda dzwoni do nich a oni mówią co też przygotowali. Były randki spacerowe, w restauracji czy na basenie ale wszędzie była kamera. A jeśli jest kamera to ludzie zachowują się specyficznie.

PIERWSZE RANDKI DODY I JEJ SPOSTRZEŻENIA

Program ma być eksperymentem ale uważam, że wizytyu psychologa powinny być tajne. Wiadomo, że program jest wyreżayserowany ale z przynajmniej z dwójką kandydatów sama bym się spotkała. Doda jest atrakcyjna. Nie chcę jej oceniać. Kandydaci- Dwanaścioro Książąt, którzy mają szansę zosta tymi jedynymi. Po każdej randce Doda konsultuje się ze swoim psychologiem. Program jest reklamą i ocieplaniem wizerunku.Najczęściej na randkę idą z nią bogaci biznesmeni o samotnych sercach. Zazwyczaj też po przejściach. Doda jest kobietą pracowitą. Bez wątpienia nie ma łatwego

Pierwsza druga randka z Danielem

Daniel – przystojniak , który przychodzi na trasę koncertową Dody. W jednym z wymogów Dody jest by Ci faceci traktowali ją normalnie. Czyli nie traktowali jej jak gwiazdy co jest nizwykle trudne. Kto powinien być w centrum?

Wiadomo, że Doda szuka wielkiego łał. Szuka chemii, kóra sprawi, że męężczyzna będzię autentycznie nią zainteresowany. Aktualnie sama szukam i spotykam wielu mężczyzn na swojej drodze.

Doda i lekarz ginekolog na jednej z randek

Życzę Dodzie powodzenia w miłości. Piszę drugą część mojego poradnika. Chciałabym mężczyznę, który będzie dla mnie. Obdarzy mnie miłością szczerą i prawdziwą. Wiem, że to bardzo trudno osiągnąć. Trudno spotkać kogoś takiego. Czy Doda popełnia błędy? Oczywiście. Już sam fakt upubliczniania brudów jak to było w związku z Majdanem i z innymi. Pranie brudów z ex jest bardzo niezdrowe. Doda jest przedstawicielką antynatalizmu ,poświęcę temu osobny wpis. Warto zauważyć, że Majdan Radosław jest teraz mężem pani Rozenek i nie narzeka.

Poszukiwanie miłości jest pracą. Doda czuje zmęczenie i przede wszystkim lizy na to, że w końcu jakiś facet ją zrozumie. Jeszcze zostały chyba 2 odciki albo jeden jak to Doda zaprasza na randki. Co dalej? Na pewno to była fajna przygoda. Czekam aż ktoś mnie zaprosi na wyjątkową randkę. Czekam aż na nowo poczuje, że ktoś mnie pokocha. Tymczasem przeprowadziłam się do Wrocławia.

Nowa płyta Dody jest naprawdę bardzo melodyjna. Bardzo ciekawe piosenki gdzie krzyczy i woła o miłość. Spotkanie miłości to wydarzenie w naszym życiu. Wszyscy chcemy być kochani niezależnie od statusu.. . Tylko czasem podejmujemy złe decyzje.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: