Kobiety zdradzają według „Zwierciadła” bo facet jej  nie daje kasy

Kobiety zdradzają według „Zwierciadła” bo facet jej nie daje kasy

https://zwierciadlo.pl/psychologia/czy-umialabys-zdradzic-dlaczego-kobiety-zdradzaja?fbclid=IwAR0_55saAhiF86zmtbSu-v-s4dU0A6zOc9PQ9sMrMSlzUTLPRXSSCulL-RU

Kiedyś chciałam być na okładce „Zwierciadła”. Chciałam by o mnie tam napisali. Byłabym dumna. Większość artykułów ukazuje,że kobiety są wolne i wyzwolone w negatywnym aspekcie.

Facet zdradza a to drań a kobieta zdradza bo facet na pewno, to wina faceta.

Widzę wielkie upośledzenie w kwestii relacji. Takie totalne. Brak umiejętności w tworzeniu relacji szczęśliwych ze względu na wyrachowanie oraz brak poczucia wartości.

Jeśli ktoś nowy cię fascynuje i przy nim czujesz się wyjątkowo, oznacza to, że umiałabyś zdradzić, bo czegoś brakuje ci w obecnym związku

Czytamy w artykule. Kobiety usprawiedliwiają swoje działania. Twierdzą,że są silne i mądre a przecież każdy facet jest przemocowy (jakoś trzeba usprawiedliwić swoje patologie). Kobiety krzyczą nin stop i chwalą się swoją agresją. Jak już mówilam kobiety nie mają do siebie szacunku. Po pierwsze nie zauważają,że zdrady świadczą o nich. Ich życie kręci się wokół seksu i pieniędzy.

  • Zdradzam bo partner nie daje mi kasy
  • Zdradzam bo mam nudne życie seksualne

Zdrada jest super ale jak zdradza kobieta. Najgorsze, że jak czytam te kobieta to mam wątpliwości co do inteligencji kobiet. Niestety. Jednym z mądrzejszych artykułów jakie czytałam był atykuł sugerujący, że osoby inteligentne nie zdradzają. Po pierwsze wiedzą po co wchodzą w związek, wiedzą jak ten związek ma wyglądać. Wiedzą co czują do danej osoby i są świaadomi.

Codziennie chce napisać o pięknej relacji a codziennie czytam głupoty tak bardzo chwalone przez kobiety. Według nich facet powinien stać i je podziwiać. Kupować i rozpieszczać. Ale kim one są? równymi partnerami?

A o mężczyznę to już nie trzeba dbać? O relację w ogóle. Miłość trzeba pielęgnować. Kobiety wchodzą w relacje dla dzieci, dla pieniędzy i dla seksu. Na szczęście nie wszystkie ale takich coraz mniej.

To na szczęście tylko piosenka dla filmu. Głupie kobiety biorą ją na serio. Bohaterem jest akurat facet. Film klasy średniej.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: