Hotel Paradaise 8 czyli „sztuczny świat” i gra narcyzów.Telenowela w uroczym Wietnamie. cz.1

Hotel Paradaise 8 czyli „sztuczny świat” i gra narcyzów.Telenowela w uroczym Wietnamie. cz.1

Kolejna edycja Hotelu Paradaise czyli miłości na wyspie gdzie ludzie się poznają i muszą dokonywać wyborów. Tym razem nie ma powrotów a co do ludzi. Do programu wybierani są zazwyczaj ludzie , którzy są trenerami personalnymi ale nie tylko. Panowie w tej edycji głoszą, że trening i sex to najważniejsze co mogą chcieć.

Tym razem wybrano Wietnam. Jest tam czysto, przyjemnie i klimatycznie. Prowadzącą jest niezmiennie Klaudia El Dursi. Jest wyjątkowy LEKTOR, ktory sprawia, że chcemy się śmiać. Panowie są napakowani. Mamy Bartka, ktory jeat mięśniakiem. Typowy samiec alfa, który nie lubi gdy kobieta daje mu kosza. Na początku programy mamy jednak nudy. Mężczyźni , żaden nie jest w moim typie wizualnym, z czasem okazuje się, że mimo wieku są to jednak dość sztuczni. W tej edycji nie wolno palić. Jest w ogóle jakoś „poważniej”. Obejrzałam na ten moment 7 odcinków. Dziewczyny są mało wysportowane.

Bartek zaś to Pan Trener Personalny, umięśniony taki typowy chłop z siłki. Trudno mi go określić. Największą gwiazdą z dziewcząt jest Dominika. Thaitloniska, która ma największą zaletę, jest wysportowana. Jest też podobna do Łucji.

W świecie Bartka kobieta musi być wysportowany. Mamy trzydziestoletniego Jędrka, który jest dość poważnym chłopcem, takie „ciepłe kluchy” , sympatyczny chłop co lapie alergię.

Mamy Antka – Typ dość burakowaty, zwraca się niemile do dziewcząt. Lubi siedzieć cicho. Wchodzi nowy uczestnik i panowie „boją się rywala” ale jak to w haremie próbują się dogadać. Jest też Daniel, który nie jest lubiany bo Dominika go lubi. I nowy Kuba. Panowie posądzają ich o bycie gejami.

Mamy z dziewcząt Luizę. Bardzo ładna i sympatyczna. To ona próbuje ujarzmić Bartka. Próbuje też czasem na siły rozwiązać konflikty i nie wiem czy gdybym była w HP nie zachowałabym się podobnie. Jednak ostatnio kiedy szłam na spacer rozmawiał przez telefon kierowca tira i uznał, że TE INTELIGENTNE UCIEKAJĄ OD NIEGO ALE TE GŁUPIE JEDNAK BARDZIEJ GO KRĘCĄ. I myślę, że tak myśli wielu facetów. I Ci z HP też chcą rządzić, dominować. Czy wszyscy są tam narcyzami? Każdy z nas trochę jest. Jednak dziś większość ludzi ma objawy typowego narcyzmu: Nie przyjmują krytyki, uważają, że tylko oni mają rację. Ja też nie lubię krytyki za bardzo. Przyznam się.

W „Hotelu Paradaise” rzadko liczy się uczucie. Wielu po prostu chce zostać na wakacjach sponsorowanych przez TVN. Nikt nie chce też od razu decydować zważywszy na wiek ludzi.”Hotel Paradaise” daje pięć minut sławy, ludzie komentują życie innych. Ludzie mogą decydować kto jest fajna, wróżyć jaka para może być. Jednak publicznosć też nie ma wpływu. Inni uczestnicy decydują.

Trudno określić kim dla faceta jest inteligentna kobieta. Myślę, że oni sami nie wiedzą. Istotą każdej relacji jest pociąg seksualny. A Inteligencja to pojęcie względne. Nie lubię haseł typu „Z ładnej miski się nie najesz”. Czyli jak ktoś mnie weźmie to będzie chciał moją inteligencję i wiedzę a reszta to nie gra roli?

Albo te hasła typu „Uroda nie jest najważniejsza”też mnie bawią. Chcemy przecież ideału. Sami nim nie jesteśmy ale ideal to komercyjne stwierdzenie. Zawsze każą nam oddzielać bajkę od rzeczywistości ale nikt nie jest idealnie dopasowany, dwie połówki jabłka to mit.

Ważne by druga osoba nas nie niszczyła a wspierała. Po prostu. Byśmy mieli poczucie, że owa osoba nagle nas nie porzuci jak śmiecia choć nigdy nie ma pewności. Niestety nie umiemy rozstać się z klasą. To już kolejny aspekt i często nie znamy tej drugiej osoby bo nie chcemy się poznać.

W HP jest pokazane, że można udawać związek nawet na INSTAGRAMIE, bo ludzie mogą nam pokazywać, że są razem. Mogą wmawiać nam , że są razem a wcale nie są.

Z ciekawostek Jessica jest po rozwodzie co w tak młodym wieku jest rzadkością. Jest też jedną z ładniejszych dziewcząt w programie. Nie oceniajmy jednak urody, każdy ma swój typ. Każdy chce tam zwyciężyć. Jak dalej potoczą się losy? Komentarze lektora są bezbłędne. Doskonale odczytuje on i producenci zachowania bohaterów. POtrafi z uśmiechem skrytykować nieodpowiednie zachowania.

Pieniadze i posiadanie domu, mieszkania odgrywa kluczową rolę w większości relacji co jest wręcz smutne. Dlategho nigdy nie poznamy motywacji drugiej osoby kiedy z nami jest.

Czy to jest SZCZERE?

Życie jest tak zmienne

Fakt, że WYSOKIE EGO mają uczestniczy bo sam fakt przyścia…Tak próbowałam dostać się do 8 edycji Hotelu. Póki co nie pasuję jednak do żadnej opcji by być gwiazdą TVN-u. Mimo to biorę udział w castingach.

Pragniemy CHEMII a czasem może po prostu jej nie być. Czy rzeczywiście jest ona tak ważna? Seksualny vibe jest potrzebny także. Jednak każdy z nas jest INNY. Każdy dojrzewa w inny sposób. Każdy potrzebuje przytulenia i bliskości jednocześnie jesteśmy TOTALNIE SAMOTNYM SPOŁECZEŃSTWEM a druga osoba to nie LEKARSTWO NA NASZĄ SAMOTNOŚĆ.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: