Kiedy ślub czyli odcinek 5,6 i 7- Idealna praca dla pani psycholog, zero problemów finansowych. Reżyserzy odbiegają od realiów.

Kiedy ślub czyli odcinek 5,6 i 7- Idealna praca dla pani psycholog, zero problemów finansowych. Reżyserzy odbiegają od realiów.

Serial „Kiedy Ślub” bardzo lubię. Mimo, że nie przepadam za jego bohaterami. Odcinek 5 jest tak mocno przekoloryzowany, że trudno uwierzyć. Życie naszego Tośka jest jednak pasmem smutnych historii. Kiedy to zostaje zwolniony z roli ale dostaje 8 tys wypłaty. Za 3 dni zdjęciowe.

Postanawia zrobić imprezę, upić się . A rolę Dziedzica zabiera mu nowy chłopak, kochanek jego ex. Nasza parka jak już mowię zachowuje się jakby chcieli do siebie wrócić ale oczywiście to jeszcze nie ten moment. Nasi bohaterowie po owym rozstaniu przypominają bezradne dzieci.

W kolejnych odcinkach nasza Wandzia mimo totalnej klapy jajo psycholożka pnie się na szczyty kariery w korporacji i dostaje propozycję pracy w Brukselii.

Ta Warszawa to jednak świat idealny. Obiecuje idealne życie. Po miesiącu pracy los tak Ci sprzyja, że mimo mnóstwa gaf preoponują ci wyjazd za granicę. Przy obecnej sytuacji na rynku pracy Wanda jest geniuszką. Bez znajomości przebiła się natychmiast.

Mnie niedawno zwolnili ze stażu przez TEAMSY (Ach ta korpo kultura) a ludzi zwalniają przez inne komunikatory

Jeśli chodzi o Wandzię i Tośka to nie pasują oni do siebie. W kolejnych odcinkach czyli tym siodmym nasz bohater, ciepłe kluchy Tosiek jest bezrobotnym artystą. To chyba jedyne pozytywne przesłanie w filmie. Bezrobotny aktorzyna, który walczy o przetrwanie. Musi być w ekipie przyjaciel gej i ich przyjaciółka Gosia, ta typowa singielka, totalnie niestała w uczuciach. Czyli kontrast warszawskiego świata. Tyle, że Tosiek w sumie nie wiadomo skąd czerpie kasę. Wygląda na to, że przyjaciel mu pomaga i daruje mu opłatę czynszu. Tosiek (Nie wiem kto wymyślił mu imię jest na dobrej drodze by stać się Antonim).

Nasza parka zaczynała swoją miłość jako nastolatkowie. To było takie boom pierwszej miłości. Spontaniczne uczucie czyli to najlepsze. Po prostu byli ze sobą jak wielu ludzi, których znam. Z perspektywy mojego życia relacje Tośka z Justyną to bardzo dobrze pokazane. Pamiętam te czasy kiedy chciało się zaimponować kolegom, przyjaciołom. Kiedy piło się piwko, upijało się na imprezach. Był istny kult domówek, które niestety nie są już tak popularne jak kiedyś.

Teraz młodzież już nie imprezuje w taki sposób ba sami poeci, pisarze (literaci) wolą pić w domowym zaciszu. W serialu mamy przedstawione życie artysty, aktora. Nasz bohater się przemienia i staje się trochę taki jakby bardziej męski.

W 8 odcinku będzie ślub Gosi , tej, która poznaje Szweda, który jest chyba totalnym desperatem bo po 2 tygodniach ślub. W dzisiejszych czasach pragniemy być kochani i przypomina troszkę takich Szwedów- Desperatów. Szwed ma tyle kasiory, że od razu decyduje iż będzie mieszkać w Polsce z Gosią. No i gdzie tacy Szwedzi są? No tylko w filmach, bajkowych serialach. Seriale na siłę próbują dogonić rzeczywistośc i im bardziej ciapowaty bohater tym lepiej.

Niestety jeśli chcieliby pogadać o rzeczywistości- ZAPRASZAM DO MNIE NA KONSULTACJE

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: