Dlaczego ludzie siebie nienawidzą?

Dlaczego ludzie siebie nienawidzą?

Żyjemy w czasach wolności. Ludzka nienawiść nie zna granic. Nie wiemy co mamy w głowach. Każdy z nas jest na innym etapie świadomości (Nigdy nie jesteśmy na takim samym jak osoba, którą spotykamy ew. na zbliżonym etapie). O hejcie mozna pisać wiele razy.

Nienawiść zabija innych bo boją się być , bo boją się.

A ludzie nie lubią mówić o lękach. Dlaczego ludzie się nienawidzą to tak samo dlaczego ludzie się nie kochają. Oba konteksty są podobne.

Nienawiść i hejt rodzą się z frustracji i nie uważam bym była lepsza od tych co nienawidzą. Bowiem są oni na innym poziomie samoświadomości niż ja.

Nie jestem lepsza ani gorsza od Ciebie czytelniku czy mój wrogu. Życzę Ci byś rozwikłał swoje sprawy, byś umiał obdarzyć mnie darem MIŁOŚCI. Nie uznawal za głupią czy mądrą.

Jest nas bardzo wiele na tym świecie i jesteśmy bardzo SAMOTNI.

Nienawiść jest przeciewieństwem bo Miłość to jej przeciwieństwo. My nie wiemy czym jest miłość. Wiemy, że jest w teorii dobrem. Czyli gdy kochamy nie zabijamy ale jednak żołnierze idą zabijać i kochają. Mordercy mają różne intencje, mordują i z miłości i z nienawiści.

Znana jest nienawiść płci. Kobiety nie znoszą mężczyzn , mężczyźni kobiet a jednak wzajemnie siebie potrzebujemy?

Nigdy nie mówiłam, że czuję nienawiść do ludzi, do kogolwiek a na pewno nie do mężczyzn. Jestem feministką kiedy mężczyźni mnie obrażają, chcą za wszelką poniżyć. Jestem feministką w wielu kwestiach a najbardziej jestem za zakończeniem WOJNY PŁCI i skupieniu się na WSPÓLNEJ MIŁOŚCI.

Istnieją sytuacje kiedy obie płcie zachowują się patologicznie. Istnieją sytuacje kiedy szukamy zrozumienia, kiedy nie możemy sobie radzić. Myślę, że mężczyźni dostają w tej kwestii za mało wsparcia.

#stophejt

Dbajmy o swoją psychikę i świadomość. Jest nas bardzo wielu na świecie i każdy szuka zrozumienia istnienia. Powinniśmy się wspierać i budować wzajemny pokój. Wiem, że jest to trudne bo każdy z nas musi przejść coś w życiu. Każdy z nas jest na innym etapie.

JEŚLI CZUJESZ NIENAWIŚĆ TO;

  • Usiądź i uspokój się
  • Zastanow się czym ta osoba zasłużyła sobie
  • Co Ci da jeśli się zemścisz
  • Znajdź ujście nienawiści posłuchaj muzyki, spotkaj się z przyjaciółmi
  • UPrawiaj sex
  • Opowiedz komuś bliskiemu o tym co czujesz lub idź do psychologa

Życzę Ci dużo miłości mężczyzno, kobieto, kimkolwiek jesteś!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: