Druk 63.Senat cz.1- Reakcja na artykuł Wysokich Obcasów

Druk 63.Senat cz.1- Reakcja na artykuł Wysokich Obcasów

„Wysokie Obcasy”” jako pierwsze wspomniały o tajemniczym już nie tajemniczym dokumencie.

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,26086284,kraj-matki-polki-wiezienie-dla-kobiet-za-probe-ochrony-dzieci.html?fbclid=IwAR3riqF1k00Q6tMEwtSVbudhdpb5pv-dpTIrS8hYnlCLItXUy-W6G01dO2c

Oczywiście w WO nie spodziewajmy się pozytywnych reakcji. Plusem jest to,że o tym zaczyna się pisać. Czyli ktoś to zauważył i zaczyna się bać.

Priorytetowe orzekanie opieki naprzemiennej przez sądy rodzinne, kara dwóch lat więzienia dla rodzica utrudniającego kontakty z drugim rodzicem i 12 lat pozbawienia wolności, jeśli drugi rodzic – w następstwie przemocy alienacji ( W artykule użyto sformułowania tzw. alienacji)- targnie się na swoje życie. To podstawowe założenia senackiego druku 63, który zakłada nowelizację kodeksu rodzinnego i opiekuńczego oraz kodeksu karnego. Organizacje kobiece projekt określają jako skandaliczny i nie mają wątpliwości: to narzędzie represji wobec kobiet.

CYTAT Z ARTYKUŁU WO


Kontrowersje są takie, że myślenie większości kobiet to:

  1. Dziecko jest moją własnością
  2. Należą mi się pieniądze bo mi się należą
  3. Ojciec dziecka zawsze jest winny
  4. To ja jestem ofiarą
  5. Robię to dla dobra dziecka

W Polsce nie istnieje Opieka Naprzemienna choć w książce ROZWOD PO POLSKU znajdziemy wzmiankę.

Mamy klienta, który od dziesięciu lat płaci wysokie alimenty i widział swioje dziecko może trzy razy. Widzenia są organizowane w towarzystwie matki.

Ile lat ma dziecko?

Dziesięć

Czyli może już samo spotkać się z ojcem?

Myśli pani, że po dekadzie oczerniania ojca przez matkę dziecko chce się z nim jeszcze spotykać? To jest 10 lat straconego dzieciństwa i pogrzebania miłości ojca. Czym innym jest wzajemna miłość , jak dziecko ma kilka lat a czym innym pomi edzy sześciesięcioletnim ojcem a dwudziestoletnim synem. Znam wiele przypadków, kiedy po latach dzieci kończyły relację z matką i nawiżzywały kontakt z ojcem. Były wściekłe na matki, że im kontakty zniszczyły. Matki często nie zdają sobie sprawy, że jeśli złośliwie czy żeby się odegrać, nastawiają dziecko przeciwko ojcu, to popełniają błąd.Dziecko w końcu przestaje to wytrzymywać, a krzywda pozostaje. Wielu klientów tak brutalnie potraktowanych przez swoje partnerki decyduje się odpuścić. Zabierają papiery i mówią „Kiedyś może im pokażę , jak walczyłem żeby mieć z nimi kontakt”

MECENAS MACIEJ LACH

Mężczyźni mówią nie będę kopać się z koniem, tłumaczą „Niczego nie ugram- wiem, jak jest” A jak jest? Statystycznie tylko 5% ojców dostaje dzieci. Nie dostają matki, które wyjechały za granicę, narkomanki i alkoholiczki. Pozostałe dostają. Na długotrwałą walkę decydują się Ci ojcowie , którzy mają czas i pieniądze- nie wszystkich stać. Przeciwko ojcom pada najczęściej zarzut przemocy. Sprawy właściwie nie są orzekane orzez sądy, ale przez ośrodki diagnostyczne, czyli zespoły sądowych specjalistów.

Co Pan sądzi o tych specjalistach?

Te panie z automatu piszą sztampowe, upraszczające opinie, że ojciec nie spełnia wymogów a matka realizuje wszystkie wymagania bycia rodzicem.Ośrodki wiedzą , czego chcą sądy, a sądy sugerują ośrodkom , w jaki sposób ma być wydana opinia.

MECENAS RAFAŁ WĄWOREK

Źrodło: IZA KOMENDOŁOWICZ, ROZWOD PO POLSKU.

Piecza naprzemienna (Opieka naprzemienna, opieka wspolna, piecza wspólna) jest to sposób opieki nad dzieckiem po rozwodzie rodziców polegający na przyznaniu każdemu z rodziców przez sąd prawa do pieczy nad dzieckiem w określonym czasie w ciągu roku, na przykład dziecko mieszka dwa tygodnie u matki i dwa tygodnie u ojca. Obecnie samo pojęcie opieki napzemienej nie jest wprost określone w Kodeksie Rodzinnym i Opiekuńczym, funkcjonuje w obrocie prawnym. Posługuje się nim Ustawa z 11 lutego 2016 roku.

Źrodło: jw

Co może matka:

  • Jeśli zabierze dziecko do innego miasta sąd automatycznie przysługuje dzieci jej
  • Nie musi dawać dzieci ojcu bo to nie ma konksekwencji
  • Opieka Naprzemienna się kobietom nie opłaca po prostu.
  • Według ustawy może wyrzucić niewinnego faceta z jego własnego domu
  • Brak ustawy to wielki żal i smutek

Dziecko jest przedmiotem walki. A WO bedzie dokładać nadaL artykuły miłujące miłośc matki a jak nie wiadoo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,53664,26069025,trudne-relacje-czy-partner-matki-powinien-podtrzymywac-kontakty.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy&fbclid=IwAR0tdFHd3xRlyvsEOKgyoFbZntP76JoSMW_69BbGck9-NLJJFQnYx3O8Xco

Zaczyna się seria artykułów o ojcach, którzy nie są zainteresowani widzeniami z dzieckiem.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: