Dlaczego kobiety kochają patoli (A potem piszą jacy to oni źli)

Dlaczego kobiety kochają patoli (A potem piszą jacy to oni źli)

Chodzą różne memy. Zazwyczaj jaki to facet zły. Tego już nie muszę pisać. Dobry facet w tym kraju jest homoseksualistą bo hetero to na bank jest zły. I zaznaczam, że nie jestem wrogiem ludzi o odmiennej orientacji. Nie lubię jednak polityki, która czyni z jednych ofiary a z innych tych co mają siłę.

Ofiara tu jednak ma znacznie inne znaczenie. Rozumiem dlaczego ofiary LGBT czują się współ z kobietami. Gdyby to porównać do gangu to kobiety z homoseksualistami bo homosesualiści rozumieją kobiety (Serio?).

Wojna o LGBT toczy się od lat i sprytnie odwraca uwagę od innych problemów. Przykre, ze jest to rodzaj wojny. Tak naprawdę wojny o bycie ofiarą. Współczesna kobieta chce być ofiarą.

Najlepiej by była ofiarą mężczyzny.

Jak zauważyła prof. Danuta Rode czynniki ryzyka nie określają płci.

-doświadczenie przemocy w okresie dzieciństwa

alkohol-

status socjoekonomiczny rodziny-status zawodowy małżonków-psychopatologia sprawców.

Wróćmy do tematu. Dlaczego ten BAD BOY.

„Bad Boy” nie pyta tylko idzie do łóżka. Jeśli Bad Boy zostanie ojcem a nie chce to zniknie. Ale wtedy zawistna kobieta go dopadnie. Kobiety kolei rzadko kiedy płacą alimenty a znam takie przypadki.

„Bad Boy” lubi łatwe kobiety a kobiety chcą czasem dzieci bo wiedzą,że to biznes. Kolejne moje wpisy jednak będą dotyczyły kobiet, które żalą się w tajemnicy ze zdrady i z tego,że wcale nie cciały być matkami.

Dobry Bad Boy bo nie pyta i Łobuz kocha najbardziej

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: