https://patronite.pl/annlove

Wizyta w Tricklandii


Serdecznie pozdrawiam moich czytelników. Przepraszam, że czasami są literówki ale kiedy szybko coś piszemy to po prostu się zdarzają. Do czego potrzebny mi PATRONITE:

  • Moim celem jest wydanie kolejnych poradników dla singli, par i ojców
  • Otwarcie na nowo kanału ANNLOVE na YOUTUBE i innych platformach aby opowiadać w tym temacie.
  • Reportaż filmowo-książkowy o sytuacji dzieci alienacji rodzicielskiej
  • Walka o Druk 63 Senat

Serdecznie zapraszam do wspierania mnie. Zrobię wszystko by zmienić ten system w tym kraju. Zaznaczam, że szukam prawdy obiektywnej chociaż o taką bardzo trudno w dzisiejjszych czasach. Zostań moim patronem już dziś!

Przypominam, że „Facet to Facet” nagrał o moich artykułach dwa filmy.

DZIĘKUJĘ

Reklamy

This article was written by Anna Czyrska

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.

Dodaj komentarz