Związek nie jest rywalizacją o władzę

Związek nie jest rywalizacją o władzę

Mężczyźni dziś ich dzień bardzo często oddają władzę w ręce kobiet. Dlaczego? Bo tak im łatwiej. Kobiety mają w głowach wizję władzy w związku. Ta władza to tak naprawdę władza finansowa. Ta władza przynosi im korzyści. Niestety to sprawia, że są okrutne.

Wojna płci jest walką o pieniądze. To kobiety są niestety w tej kwestii bezwzględne i wyrachowane. Często podkreślam, że ludzie bardzo rzadko wiążą się ze sobą z miłości czego konsekwencje niestety są bolesne.

Znam historię ludzi, którzy nigdy nie powinni być razem a byli. Czasami też mają dzieci. Tak jest kiedy związek jest z rozsądku. Sądzimy, że nikogo już nie spotkamy i boimy się samotności. Kiedy związek jest tylko z rozsądku. Czasem wchodzą w relacje ludzie, którzy nawet się nie lubią.

Wielu z nas pochodzi z rodzin gdzie kobiety miały władzę. Związek dla mnie to nie jest walka o władzę. To komunikacja i współpraca. Wzajemne dążenia i wsparcie. Niestety wiele jest filmików i obrazków na FB i nie tylko, które spłycają związek kobiety i mężczyzny do władzy. Kobiety wciąż krzyczą ,że chcą władzy w związku a nie miłości. Kobiety są bardzo męskie ale to wcale nie jest seksowne. To jest bardzo żałosne i smutne. Tymczasem mój dzień kobiet był wyjątkowy. Kochajcie kobiety nieustannie!Kochajcie mężczyzn i szanujcie ich.

Życzę wam miłości. Może ja trochę idealizuje miłość. Taka już jestem. Cóż. Taka jestem romantyczna 🙂

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: