Zawsze kiedy chcę dawać wpis o czymś pięknym zwłaszcza przed świętami wtedy otrzymuje patologiczną reklamę przemocy ,cykl o przemocy. cz.13

Zawsze kiedy chcę dawać wpis o czymś pięknym zwłaszcza przed świętami wtedy otrzymuje patologiczną reklamę przemocy ,cykl o przemocy. cz.13

Polski rząd sam sobie zaprzecza. Poza tym nie wiem kto pozwolił by ta reklama ujrzała światło dzienne. To taka reklama, która głosi wymieraj ludzki gatunku. Mężczyzno jesteś niczym. Jesteś dawcą spermy- Zapamiętaj sobie. Coś się chyba ludziom pomieszało w głowie.

Co nam sugeruje reklama? – Każdy ojciec czy mężczyzna to zło. Kobieta wiąże się z Tobą dla dzieci. Jak ma dzieci już o wypad. Jakiś biały rycerz na pewno się znajdzie w okolicy. Poza tym reklama mówi, że w ogóle relacje między ludźmi nie mają sensu chyba,że prokreacyjny.

. Wprawdzie nasz rząd disco polo ale nie wiem czy zna tę piosekę.

Warto jej posłuchać. Może dzięki temu nasz rząd zacznie myśleć. Robi z siebie wroga kobiet jednocześnie sugeruje, że każdy facet to zło. Wielkie zło. Czy ktoś w ogole myśli o relacjach?

Pokrzywdzony? Kto jest pokrzywdzony? Kobiety. Wieczne ofiary. Ileż to razy słyszałam historię: „Zmienił się po śubie”. Ona też zmieniła się po ślubie. Ale przecież przemoc ma płeć. Znowu mamy klasykę. Zgrywanie ofiary. Ojciec to jest bezosobowy X, który daje kasę. Przemoc – Reklama niedojże spłyca przemoc do tego, że mężczyzna bije to spłyca definicję przemocy do bicia. Przemoc jest uwielbisana przzez masy. Ustawa Antyprzemocowa wywala sprawcę jak psa z mieszkania. Jak to brzmi? Dlaczego ktoś kto jest rzekomym sprawcą ma zostać wyrzucony ze swojego mieszkania? Czy to w ogóle normalne?

Prawnik zadbał by już nikt nie podniósł na mnie ręki. Nie no proszę! W jakim ja żyję świecie. Kiedy ktoś kogoś poznaje to ten ktoś ma być dla nas wyjątkowy. Dawanie dzieciom patologii to już kobiety potrafią. Co taka dziewczynka sobie myśli? Myśli sobie, że każdy facet jest zły. Myśli,że każda relacja jest zła. Jaka jest nauka dla takich dzieci? Co czuje młody chłopak kiedy słucha tej reklamy a ma szczęśliwych rodziców? Ta reklama burzy autorytet ojców i rodziny. Ta reklama jest wrogiem rodziny i wrogiem MIŁOŚCI, której coraz mniej na tym świecie.

Na zakończenie pozostaje wujek Monty Python:

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: