„True Love” czyli kapitalistyczne „uczucia” w „raju”cz.1

„True Love” czyli kapitalistyczne „uczucia” w „raju”cz.1

Miłość- To bardzo komercyjne. Uczucia, romantyzm się bardzo sprzedaje. Problemem naszych czasów jest, że jako ludzie pragniemy sławy, miłości i pieniędzy i zdrowia. Podsumowując chcemy być szczęśliwymi ludźmi z Instagrama, Facebooka. Popatrzcie jak ja żyję!Jestem szczęściarą , szczęściarzem!

Znamy takich ludzi, często są to pozory. Nie ma idealnego świata a nasze życie może być po prostu dobre. Dlaczego tak trudno spotkać ludzi w udanych relacjach? problem tkwi w ludziach. Każdy chce się zakochać. Każdy- Od ludzi sukcesu po biednych. Miłość to unikat, to największy luksus. Jeszcze wokół piękni ludzie. Ten program to mieszanka „Love never lies” i „True Love”. Te programy są jak disco polo. Wstyd się przyznać, że ludzie to oglądają. Programy takie moim zdaniem mimo reżyserii (Każdy tego typu program i w ogóle program) musi być wyreżyserowany) nieco ludzi edukują w wymiarze relacji.

Możemy zauważyć czym kierują się kobiety jak i mężczyźni wkiedy nawzajem się spotykają. Taki program to doskonała alternatywa dla randek typu Badoo, Tinder czy Speed Dating. Największą wadą tego programu jest , że ludzie spotykają się w miejscu dalekim od rzeczywistości. Przyjechali na wakacje, są rozluźnieni. Zawsze do tego programu wybierani są ludzie życiowo ustawieni co zaprzecza mimo wszystko obecnej sytuacji na rynku. Wszyscy są poddawani badaniu rzekomo wiarygodnym a właściwie dobrze skomercjalizowanym narzędziem: wykrywaczem kłmastw.Mamy tu produkt: Detektor, oczywiście ten najdroższy. W internecie można kupić tańsze wersje. Powstaje pytanie czy rzeczywiście jest to wiarygodny sprzęt. Możnaby się kłócić. Jak już zauważyliście jest to idealny sprzęt do podkręcania emocji.

Kim są bohaterowie tego show?

Jak każdy bohater tego typu show czyli ambitny i ustawiony chlopak, który pragnie być kochany. Bohaterowie są jednak bardzo młodzi aż za młody. W wieku 21 lat rzadko kto wchodzi w dojrzałe relacje. Zwłaszcza, że żyjemy w czasach świat się zmienia, ludzie się zmieniają. Wiekowo jest trochę zamieszanie. Kinga, która wygląda na 20 lat ma 32 lata. Czy to nie przypadek, że bohaterowie są influencerami , mają już dużo pieniędzy. Zajmują się modelingiem, dietą i sportami.

Źródło: ONET

Filip Dziubarczyk (24 lata)

Młody chlopak, który chce się zakochać. Na pewno przychodząc do programy chce sławy.Skończył budownictwo. By być sławnym nie trzeba dziś wymyślić prochu. Nie trzeba być nikim myślącym.Wyksztalcenie tak naprawdę dodaje prestiżu. Taki oto wysoko wymagający Filip szuka kobiety na egzotycznej wyspie.

Julia Prusinowska (21 lat)

Jest studentką pielęgniarstwa i marzy o medycydenie estetycznej. Latami należała do zespołu tańca współczesnego, a obecnie odnalazła powołanie w pole dance, dzięki czemu nabyła pewności siebie.
Jest wrażliwą romantyczką, która wierzy w wielką miłość.

Karina Dębowska (25 lat)

Typowe czyli studentka kosmetologii i zarządzania. Na bank założy gabinet kosmetyczny. ej pasją są wyścigi konne i wszystko, co z nimi związane: konie, jazda konna, moda i kultura, w szczególności charakterystyczne nakrycia głowy. Sama robi fascynatory inspirowane kolekcjami Ascot.
Jest typem księżniczki i atencjuszki. Lubi być rozpieszczana i gdy się o nią zabiega. W rzeczywistości, to ona często walczy o względy. Kiedy ktoś zajdzie jej za skórę, potrafi być bezwzględna.

Kamil Skiba (23 lata)

Typ bad boya, ratownik i instruktor. Brunet wieczorową porą. Otwarcie przyznaje, że chce być sławny jak Ewa Chodakowska. Nie lubi konfliktów i brzydzi się przemocą, ale jest bardzo honorowy. Kamil jest pewny siebie, towarzyski, lekko zarozumiały i nie owija w bawełnę. Potrzebuje czasu, żeby się otworzyć.

Oliwia Ścierczak (24 lata)

Z wykształcenia pani prawnik obecnie zajmuje się dietami.Nic zaskakującego.  Uwielbia gotować i piec dla najbliższych, jej pasją jest także sport.
Najlepiej odnajduje się wśród ludzi, a w przyjaźni jest oddana, chętnie wysłucha i doradzi. Mówi, że brakuje jej asertywności, jest też uparta i niecierpliwa.

Marcin Leszczyński (28 lat)

Jest półzawodowym piłkarzem, ale wcześniej jego pomysłem na życie było wojsko. Niestety zawód żołnierza go rozczarował, więc niedługo po ukończeniu szkoły porzucił tę pracę.
Kieruje się konkretnymi zasadami w życiu i ma wyraziste poglądy. Najważniejsza jest dla niego rodzina, jest lojalny i troskliwy. Lubi imprezować i wtedy „odpala wrotki”. Odpowiada mu rola lidera.
Był zaręczony, ale do ślubu nie doszło. Od czasu rozstania spotykał się z kobietami, ale do tej pory nic poważnego z tego nie wyszło. Szuka materiału na żonę, pragnie założyć rodzinę. Nie liczy się dla niego wygląd zewnętrzny, a charakter i dobre serce.

Martyna Zawadzka (31 lat)

31-letnia Martyna z Warszawy pracuje jako asystentka managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim. Uwielbia spędzać czas w kuchni i uważa, że czekolada jest lekiem na całe zło. Niedawno ukończyła Runmageddon, planuje także półmaraton oraz start na ekstremalnej trasie rowerowej. Sporo spaceruje ze swoim psem, którego przygarnęła ze schroniska.
Wyjadę się być spokojną kobietą, ale to temperamentna dziewczyna ze Śląska. Jest pełna życia i konkretna, ma w sobie dużo dziecięcego entuzjazmu. Lubi imprezować na powietrzu do białego rana.

Filip Luwański (34 lata)

Pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi, a po godzinach szkoli się w profesji stolarza. Ma sporo energii, którą rozładowuje w trakcie treningów MMA i boksu.
Ma pozytywne nastawienie do życia, poczucie humoru i dystans do siebie. Uwielbia być w centrum zainteresowania i schlebia mu popularność. Jest głośny i ekstrawertyczny, co nie przeszkadza mu jednak, żeby wysłuchać drugą osobę i służyć dobrą radą.
Swego czasu twierdził, że pocałunek to nie zdrada, ale jego była dziewczyna wyprowadziła go z błędu. 34-latek był w dwóch poważnych związkach, ale ostatni był pełen nieporozumień. Postanowił popracować nad emocjami i nauczyć się przebywać sam z sobą. Teraz jest już gotowy wejść w nowy związek. Jego największym marzeniem jest założenie pełnej, szczęśliwej rodziny.

Mateusz Łaska (26 lat)

Mateusz pochodzi z Lublina i z wykształcenia jest socjologiem. Jego pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna. Pracuje jako importer win, co stało się jego pasją.
Wśród znajomych pełni rolę lidera i czuje, że ludzie za nim podążają. Szybko zdobywa sympatię i zaufanie. Uwielbi imprezy, a przebywanie wśród ludzi go relaksuje. Dużą rolę w jego życiu odgrywają rodzina i tradycje. Był w trzech poważnych związkach, a dla jednej dziewczyny zrezygnował z wyjazdu do Londynu i gry w angielskiej lidze. Singlem jest od trzech lat i twierdzi, że przy podrywaniu nie ma sobie równych.

KInga Mendrala (32 lata)

Zarządza własną firmą, Kinga prowadzi własną działalność, która skupia się na sprzedaży nieruchomości, zarządzaniu projektami oraz koordynacji zespołu hostess. Dodatkowo, angażuje się również jako modelka i influencerka. Studniowała na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Kuba Chodkowski (26 lat)

Absolwent psychologii i sportowiec. Uczestnik True Love dąży do tego, aby w przyszłości być terapeutą, a obecnie pracuje w marketingu i sprzedaży.

Oprócz psychologii hobby Jakuba jest także crossfit oraz futbol. Jak podkreślił, chciałby połączyć te dwie z pasje z psychologią i w przyszłości móc zajmować się tym, co tak naprawdę kocha.

Określa siebie jako dojrzałego mężczyznę. Jest typem romantyka oraz domator

Uczestnicy programu „True Love”

**

Co mnie deneruwje w tego typu programach? Większość chce po prostu zaistnieć.Mają też darmową wycieczkę. Uczestnicy wybierani do tego typu programów mają ju z jakiś status i wyglądają jak modele/modelki. W dodatku ich zainteresowania to nieruchomości, diety, fitness czyli wygląd.

Tego typu programy to alternatywa dla portali randkowych typu sympatia, Tinder czy Badoo. Alterntywa dla Speed Datingu. Ludzie chcą być zakochani za wszelką cenę. Program jest podkręcany nowymi osobami. Co chwilę, jest gra. Mają mówić prawdę.

Osobiście nie lubię kiedy ktoś mówi: Liczy się wnętrze. Nie liczy się wnętrze, nie oszukujmy się. Liczy się to czy ktoś się nam podoba. Podobanie i pociąg seksualny. Potem liczy się wiele czynników. Nie lubię komercjalizacji miłości. Generalnie milość powinna być holistyczna. Niestety dziś nie postrzegamy człowieka jako całość. Czy bohaterowie rzeczywiście szukają miłości czy też 5 minut sławy, takową na pewno dostaną do TVN-u.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: