Sztuka robienia profili randkowych cz.1

Sztuka robienia profili randkowych cz.1

Pewnie często słyszycie jak singielki narzekają. Narzekają na mężczyzn. Często słyszycie,że portale randkowe to najgorsza rzecz na świecie. Kto to wymyślił? Znam mnóstwo par poznanych w ten sposób. Sama jestem też tego przykładem.

Trzeba zmierzyć się z oczekiwaniami społecznymi. Kim ma być twój partner ? Dlaczego go szukasz? Może nie szukasz faceta tylko zabawki, która ma łechtać twoje EGO. Warto sobie odpowiedzieć na te pytania zanim stworzysz swój profil. Ludzie chcą być lepsi niż są w rzeczywistości a takie portale idealnie na to pozwalają. Nie musisz nawet być sobą choć teraz raczej trudniej jest. Każdego można znaleźć na Facebooku.

Kiedy powinnaś/powinieneś się zastanowić czy warto spotkać się z tą osobą.Takim czynnikiem jest rozmowa. To ona warunkuje kolejny etap pociągu seksualnego i innych podobnych. Kiedy spotkacie się na żywo i nadal będziecie chcieli rozmawiać ze sobą to znak.

Sama jestem zdania, że są osoby stworzone do samotnego życia. Po prostu nie potrafią nawiązać głębokich relacji. Niestety często nawiązują takie relacje i krzywdzą innych. Jednak kiedy kogoś spotykacie zastanówcie się po co i dlaczego. Bądźcie sobą. Miłość jest wtedy i tylko wtedy kiedy możecie być sobą. Po prostu. Kiedy ufacie sobie nawzajem i wiecie o co w tym wszystkim chodzi. Jednak wiele osób ma problemy z komunikacją. Po prostu dwie osoby się spotykają, zakochują i chcą być razem. Tyle z tego wynika. Warto sobie zadać pytanie o konsekwencje spotkanie. O swoje poczucie wartości. Portale randkowe mają tylko Ci pomóc spotkać kogoś. Ułatwiają Ci taką drogę. A co z tym zrobisz dalej? Dają Ci wędkę. Reszta to już twoja decyzja. Nie rozumiem wpisów gdzie kobiety narzekają na chłopców z Tindera skoro każdy z góry jest przegrany. Będę wracać do teorii narcyzmu. Każdy z nas jest trochę narcyzem. Niestety decydują ludzie, którzy są narcyzami.

Co powinien zawierać Twój profil? Opis Ciebie. Twoje fajne zdjęcie. Opis gdzie piszesz o swoich oczekiwaniach. Jeśli szukasz tylko kogoś do sexu to napisz o tym. Prawda i tak wyjdzie na jaw a najlepiej grać w otwarte karty. Często bardzo zabawnie brzmią teksty typu „Szukam kogoś na stałe”. Lepszą opcją jest czasem dać „Nikogo nie szukam” (A może ktoś się znajdzie). Czasem lepiej w ogóle nie podawać tej informacji gdyż wyjdzie ona w trakcie rozmowy,

Trzeba być odważnym. Jeśli czujesz,że chcesz kogoś spotkać to idź na to spotkanie. Ja nie byłam fanką spotykania się z ludźmi z Tindera czy Badoo choć kilka takich spotkań zaliczyłam i nie wspominam za dobrze. Dopiero po roku spotkałam mojego ukochanego. Intuicja powiedziała mi, że mam iść na to spotkanie. I samo się stało. Czasem warto ryzykować. Zwłaszcza jeśli przez massengera, Tindera czy Badoo rozmowa po prostu się klei.

Trzymam kciuki za Ciebie! Idź śmiało. Chętnie doradzę i stworzę Twój profil randkowy!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: