Sobie na trzydzieste piąte urodziny

Sobie na trzydzieste piąte urodziny

Minęło trzydzieści pięć lat od kiedy przyszłam na ten świat. Urodziłam się o godzinie 9:20 w zimny, śnieżny dzień w Kędzierzynie- Koźlu. Mieście, które Janusz Rudnicki opisuje ” Ojciec mój, kiedy miał lat 17, chciał zrobić sobie tatuaż, co wyperswadować mu chciał jego ojciec, czyli mój dziadek. Który tak mu rzekł, synu, będziesz potem żałował, będziesz się wstydził, ale dobra, jeśli już tak bardzo chcesz, to zrób go sobie w najmniej istotnym miejscu. I ojciec mój pojechał do Kędzierzyna. Ps. W którym urodziłem się ja. W mieście zwanym Wenecją województwa opolskiego. W sensie, że wszyscy mężczyźni chodzą tu zalani, a kobiety mają oczy niebieskie jak denaturat.„.

W moim życiu zawsze coś się dzieje. Ostatnio jestem bardzo szczęśliwa gdyż moje życie zmieniło się. Mam obok siebie cudownego mężczyznę. Walczę tylko o strefę zawodową, która na ten moment jest ok. Jest jednak niezgodna z moimi ambicjami.

  1. Chciałabym spełnić się zawodowo i zarabiać adekwatnie do moich ambicji. Zrobić prawo jazdy.
  2. Chciałabym zamieszkać tam gdzie chcę i mieć swoje mieszkanie/nasze zrobione.
  3. No i chciałabym zostać matką.

Wszystko ma swój czas, Życie nigdy nie jest łatwe. Każde moje urodziny były inne. Na moich 25 urodzinach mój przyjaciel z dzieciństwa poznał swoją żonę. Z kolei inny znajomy na moich trzydziestych urodzinach poznał dziewczynę ale to jednak nie była ta. Obecnie ma już żonę. W tym przypadku okazało się,że żona jest bliżej niż myśli.

Moje trzydzieste trzecie urodziny były bardzo szalone. Agata, Marta i ja byłyśmy bardzo zranione ale wciąż silne. Mimo to Agata także znalazła swoje szczęście. Czym te urodziny różnią się od tamtych? Jesteśmy już innymi osobami. Mamy obok cudownych partnerów. W dniu moich trzydziestych trzecich urodzin połączyła się również kolejna para.

Moje trzydzieste urodziny/Wrocław


Rockowe 33 urodziny- Trzeba mieć dystans do siebie. Chciałam być starsza. Dlatego zafarbowałam włosy na czarno.

https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska
https://ohme.pl/zwiazek/dlaczego-ludzie-boja-sie-wchodzic-trwale-relacje-10-przykladow-pewnych-zachowan/
W wieku 35 lat mieszkam w Baborowie. Szukam wreszcie zawodowego spełnienia pracując w świetlicy w Opolu. Otworzyłam mój portal annlove. pl. Jestem także redaktorem w Magazynie Opolskim. Tu możecie poczytać moje artykuły:


Prowadziłam też w Warsztaty Koła Naukowego (Druga część odbędzie się 21 stycznia) gdzie przeprowadzono ze mną wywiad do Gazety Studenckiej. Efekty już wkrótce!

A dziś jak wyglądały moje urodziny? Zaczęło się 11 sycznia kiedy to z ukochanym i przyjaciółmi wybraliśmy się do Da Enzo przy ul.Sosknowskiego w Opolu.

W Opolu odbył się 28 Finał WOŚP. Kiedy zagrali miałam siedem lat. Czas szybko leci. Bardzo.28 Finał, dla dziecięcej Medycyny Zabiegowej. To jeszcze nie koniec imprez. Kolejna dla przyjaciół z dziećmi. Teraz czas na kolejne wyzwania. Dążenie do realizacji marzeń i celów!

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: