Rozwód- Walka o wszystko ciekawy program na TVN cz.1 w cyklu:Rozwód

Rozwód- Walka o wszystko ciekawy program na TVN cz.1 w cyklu:Rozwód

TVN przedstawił nam ostatnio ciekawy paradokument. Jest to co prawda coś w stylu „Ukrytej Prawdy” ale aktorzy odgrywający rolę są wyjątkowo ładni i granie roli nie idzie im najgorzej.

Wroćmy jednak do tematyki paradokumentu. Każdy rozwód ma tytył : „Rozwód ze Stalkerka”, „Rozwód z zaskakującym zakończeniem” itp.

Trzeba przyznać,że nawet czołówka jest na poziomie. Poruszane są różnorodne tematy. Nie ma jakiegoś negatywnego nastawienia na płeć i nie każdy rozwód kończy się rozwodem. Naprawdę sprawy i problemy w tym dokumencie dotyczą każdego przypadku. Nie każde odcinki mi sie podobają , niektóre mnie bardzo nudzą.

https://www.youtube.com/watch?v=SBtBvm74cjA

Nie brakuje też tematu walki o dzieci. I tu jest różnie. Ludzie rozwodzą się z tak różnych powodów. Wszędzie slyszymy, że miłość trzeba pielęgnować. Podobały mi się odcinki, w których ludzie nie rozwodzili się. Przechodzili kryzysy. Serial nie jest jakiś specjalny na pewno ma zadanie terapeutyczne.

Moje ulubione odcinki to między innymi rozwód ze stalkerką. Pielęgniarka, ktora nieco wariowała na punkcie swojego męża.Historia skończyła się dobrze.

Młode małżeństwo, mężczyzna zdradził więc żona chciała się na mężu odegrać.

Niektóre historie są bardzo optymistyczne nie tylko dotyczące młodych ludzi. Dziś traktujemy siebie jak towar w supermarkecie, który można przeżuć i wyrzucić. Niestety. Dotyczy to każdej dziedziny naszego życia.

W kolejnych wpisach chce poruszyć tematykę relacji z naszymi rodzicami, relacji z otoczeniem i relacji a pracy. Warto pamiętać, że:

ROZWÓD NIGDY NIE JEST ZWYCIĘSTWEM (Jest porażką obu stron) na tej stronie rozwodu będę się skupiać w dalszych częściach.

ROZWÓD JEST ŻAŁOBĄ- Rozwód to zawsze porażka. Zawsze. Trzeba ten etap przejść. Każde rozstanie jest doświadczeniem.

Nie wszystko da się podzielić
Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: