Rozstałam się z facetem i odżyłam czyli hasło celebrytów po rozstaniu.Analiza.

Rozstałam się z facetem i odżyłam czyli hasło celebrytów po rozstaniu.Analiza.

Znowu kolejne hasło: Kobieta może być szczęsliwa jako singielka. Może ale czy musi? Psychologowie mówią nam , że tylko bez zoobowiązań jest cool. W ogóle życie bez zoobowiązań jest czadowe.

Jeśli masz dużo zoobowiązań to musisz być nieszczęśliwy. Wynika po pierwsze z tego, że

  • Twoje szczęście jest zależne od mediów (Jeśli tak jest to bardzo mi przykro)
  • Tylko nie bądź zależny od nikogo ale musisz bo nawet jak masz dobrą pracę to jesteś zależny od wypłaty, szefa i powiecie mi o szczęściu niezależnych starych panien ?
  • Zależność to zło ale i tak cały system wokół nas to system zależności. Niezależność to ogólnie społeczny mit wymyślony w głowach sfrustrowanych, samotnych kobiet.
  • Na pewno jeśli jesteś kochany to wasz związek i tak się nie uda.Tak niestey myśli wiele starych panien i kawalerów.
  • Jestem chodzącym ideałem i dopiero bez drugiej połówki jest mi lżej (Serio?) . Głoszenie takich tekstów raczej świadczy o frustracji danej osoby.

Wiele zachowań świadczy o frustracji. Niestety. Nikt nie jest i nie będzie doskonały. Czasem naprawdę jest trudno. Rozstanie nigdy nie jest powodem do dumy i szkoda, że ludzie nie potrafią powiedzieć tego wprost. To też znaczy, że będąc w związku czuła się martwa (To po co weszła w tem związek?). Nikt nie analizuje wielu spraw i raczwj nikt nie słucha bo ten świat kończy się na powierzhni o czym ju wkrótce.

Wielka szkoda. Dlatego nadal mamy kult rozstania i kult samotności.

Share

Leave a Reply

%d bloggers like this: